thumbnail

Microsoft oznámil příslušenství pro Xbox One s motivem hry Cyberpunk 2077

Martin Šmíd , 20.04.2020 18:38,  27

Koncem minulého týdne jsme vás informovali o speciální edici konzole Xbox One X, která je inspirovaná připravovanou akční RPG hrou Cyberpunk 2077 od studia CD Projekt RED. Dnes jsme se dozvěděli, že ta bude k dispozici v limitovaném počtu 4500 kusů na vybraných trzích. Podle oficiální stránky Xboxu bychom se měli dočkat i my, ale je otázka, kolik kusů se k nám nakonec dostane. Daleko zajímavější by ale mohlo být příslušenství, které bude dostupnější. Níže se můžete podívat, jaké to bude.

Zdroj: Tisková zpráva

Konzole Xbox One X s motivem hry Cyberpunk 2077

Příslušenství pro Xbox One s motivem hry Cyberpunk 2077

Xbox Wireless Controller – Cyberpunk 2077 Limited Edition - Prožijte žoldnéřský život s bezdrátovým ovladačem Xbox – Cyberpunk 2077 Limited Edition s robustním designem podle Johnnyho Silverhanda a odznakem technologického vylepšení. Tento bezdrátový ovladač Xbox vás přenese do budoucnosti, kde je technologie klíčem k přežití. Díky mapování tlačítek si můžete ovladač přizpůsobit, jak vám to vyhovuje. Připojte libovolný kompatibilní headset s 3,5mm konektorem a technologií Bluetooth a hrajte své oblíbené hry na počítačích, laptopech a mobilních zařízeních se systémem Windows 10.

Cena gamepadu je dle oficiální české stránky Xboxu stanovena na 1 649,-Kč.

Ke gamepadu bude možné dokoupit speciální nabíjecí stojánek. 

Společnost Seagate oznámila i speciální edici pevných disků od 2TB do 5TB. 

Posledním příslušenstvím jsou sluchátka od Steelseries - Arctis 1 Wireless for Xbox Johnny Silverhand Edition, která se začnou prodávat v červnu za 110 euro. 

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  9

  Guilty Gear -Strive-

  8

  Sniper Ghost Warrior Contracts 2

  5

  Alex Kidd in Miracle World DX

  8

  The Legend of Zelda: Skyward Sword HD

  10

  Ratchet & Clank: Rift Apart

  6

  Biomutant