thumbnail

Microsoft odhalil svoje plány pro Gamescom

Martin Šmíd , 14.07.2017 12:01,  70

Už za měsíc začne v Kolíně nad Rýnem evropská herní výstava Gamescom 2017, které se bude účastnit i Microsoft, který nyní odhalil svoje plány. Asi je každému jasné, že se bude vše točit hlavně kolem nové konzole Xbox One X, kterou si budou moci hráči v Evropě vůbec poprvé osahat. „Bude to poprvé, co přineseme Xbox One X do Evropy, kde si budete moci vyzkoušet obrovskou nabídku až 27 her od vývojářů z celého světa včetně Forza Motorsport 7, Age of Empires Definitive Edition a Sea of Thieves,“ stojí v oznámení. Microsoft pak připravuje během Gamescomu ještě tři speciální akce. Jaké to jsou, naleznete níže, kde přikládáme popisek zaslaný Microsoftem.

Xbox @ gamescom Live - Nalaďte si speciální vysílání Xbox @ gamescom s nejžhavějšími novinkami a oznámeními ohledně Xbox One X. Vysílání začne 20.8. ve 21:00 místního času.

Age of Empires @ gamescom Live - V pondělí 21.8. ve 21:00 místního času spolu během speciálního streamu s Kolína nad Rýnem oslavíme 20. výročí série Age of Empires. Vysílání oslaví bohatou historii oblíbené herní série a nabídne vám i první pohled na remaster klasiky Age of Empires: Definitive Edition, který jsme ohlásili minulý měsíc během E3. Vysílání můžete sledovat na mixer.com nebo prostřednictvím aplikace mixer.

Xbox FanFest @ gamescom - Pro naše fanoušky, kteří přijdou na gamescom 2017, budeme kromě jiného organizovat i Xbox FanFest. Akce začne v úterý 22.8. Další informace o této akci vám nabídneme brzy.

Zdroj: Tisková zpráva

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  5

  Bright Memory

  9

  Devil May Cry 5: Special Edition

  7

  The Dark Pictures Anthology: Little Hope

  5

  Godfall

  8

  Gears Tactics

  7

  Watch Dogs: Legion