thumbnail

Marvel’s Avengers dostane PlayStation 5 a Xbox Series X verzi, upgrade bude zdarma - UPDATE

Martin Šmíd , 23.06.2020 00:11,  13

Vývojáři ze studia Crystal Dynamics před malou chvilkou oznámili, že pokud si koupíte v září na konzoli PlayStation 4 jejich očekávanou akční hru Marvel’s Avengers, budete si moci následně zcela zdarma stáhnout upgrade na PlayStation 5 verzi. A je jedno, jestli ji zakoupíte digitálně nebo na disku. „Kromě této skvělé novinky umožníme hrát PS5 hráčům online s PS4 hráči, takže pokud se rozhodnete upgradovat svoji konzoli, o kamarády nepřijdete,“ stojí v oznámení.

Vývojáři slibují, že verze pro next-gen se bude moci pyšnit nejen výrazně lepším vizuálním zpracováním, ale také dynamickým 4K rozlišením a 60fps. Zároveň hodlají využít i rychlý SSD disk, aby co nejvíce eliminovali nahrávací časy. „DualSense gamepad nabízí pokročilou haptickou odezvu a adaptivní triggery, samotná konzole poté 3D zvuk a další funkce, které vám umožní se ponořit přímo do akce. Máme skvělé nápady, jak tyto funkce využít v Marvel’s Avengers a těšíme se na reakce hráčů,“ říkají vývojáři.

Dá se očekávat, že brzy bude oznámena i verze pro Xbox Series X s podporou funkce Xbox Smart Delivery. - UPDATE: potvrzeno

Zdroj: Tisková zpráva

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  9

  Super Mario 3D All-Stars

  7

  Project CARS 3

  9

  Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2

  8

  Fall Guys: Ultimate Knockout

  8

  Mortal Shell

  8

  Paper Mario: The Origami King