thumbnail

Marvel's Avengers bude mít na PlayStationu další exkluzivní bonusy

Martin Šmíd , 04.08.2020 21:04,  31

Včera vývojáři ze studia Crystal Dynamics oznámili, že Spider-man bude v očekávané akční hře Marvel's Avengers exkluzivní hratelnou postavou na konzolích PlayStation. To moc fanoušky na ostatních platformách nepotěšilo, a určitě jim neudělá radost ani informace, že to není vše. Vývojáři dnes oznámili na PlayStation blogu speciální komunitní výzvy, které se budou každý měsíc měnit, přičemž díky nim bude možné si odemknout spoustu zajímavých odměn. Některé komunitní výzvy mají být přitom exkluzivní pro konzole PlayStation. Více podrobností k nim se dozvíme v následujících týdnech.

Zároveň bylo oznámeno, že hráči na PlayStationu budou mít 30 denní časovou exkluzivitu na různé kosmetické doplňky, ať už půjde o exotické či legendární skiny, tanečky a tak dále. Časová exkluzivita na tyto věci se týká všech základních i budoucích postav. Předplatitelé PlayStation Plus navíc dostanou ještě speciální balíček pro každého základního hrdinu včetně Ms. Marvel a další DLC hrdiny, který bude zahrnovat jeden vzácný oblek, jmenovku a 100 kreditů.

Hra Marvel's Avengers vychází začátkem září pro konzole PlayStation 4 a Xbox One. Později bude dostupná i pro next-gen konzole PlayStation 5 a Xbox Series X.

Zdroj: Tisková zpráva

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  9

  Astro's Playroom

  9

  Devil May Cry 5: Special Edition

  9

  Marvel’s Spider-Man: Miles Morales

  5

  Godfall

  8

  Nioh 2 - DLC Darkness in the Capital

  8

  Hyrule Warriors: Age of Calamity