thumbnail

Magazín Famitsu přinesl první preview na akční RPG Code Vein UPDATE: Oficiální obrázky

Martin Šmíd , 20.04.2017 01:03,  6

Bandai Namco začátkem týdne potvrdilo vývoj velkého akčního RPGčka Code Vein, na němž pracuje tým stojící za sérií God Eater. Nyní jsme se díky japonskému magazínu Famitsu dozvěděli další podrobnosti. Hra se odehrává v blízké budoucnosti, kdy zemská kůra byla propíchána trny, a vše padlo do zkázy. Přežila jen uzavřená společnost Vein, v níž jsou lidé známí jako Revenanti. Ačkoliv mají nadpřirozené schopnosti, ztratili většinu své paměti. Aby to nebylo tak jednoduché, když mají Revenanti nedostatek krve, začnou se měnit na netvory, kteří jsou označováni jako Ztracení, takže i nadále je nutné si obstarávat krev. A právě za Revenanta máme hrát.

Už během oznámení jsme se dozvěděli, že na výpravu budete moci přizvat díky kooperativnímu režimu kamaráda, a s ním následně porážet těžké protivníky, ale i prozkoumávat nebezpečná a také rozmanitý svět, v němž se máme podívat nejen do měst, ale také hor, jeskyní nebo lesů. Vývojáři v magazínu Famitsu zmiňují, že ačkoliv bude i několik zbraní na dálku, jde především o hru, v níž se klade na boj zblízka, takže můžeme najít různé jednoruční meče, ale také sekyry, kladiva a tak dále.

Hra Code Vein vzniká na Unreal 4 enginu a vyjde v příštím roce pro zatím neupřesněné konzole, přičemž se počítá s celosvětovým vydáním.

Zdroj: Gematsu

Na kartě naleznete oficiální obrázky od Bandai Namco

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  9

  Final Fantasy IX Remaster

  8

  Blackhole: Complete Edition

  7

  Knack 2

  7

  Marvel vs. Capcom: Infinite

  9

  Hellblade Senua’s Sacrifice

  9

  F1 2017