thumbnail

Mafia 3 - příběhový trailer a datum vydání

Martin Šmíd , 19.04.2016 13:59,  40

Před zhruba rokem byla oznámena akční hra Mafia 3, která nás zavede do mafiány prolezlého města New Bordeaux roku 1968, přičemž hlavním hrdinou bude tentokrát Lincoln Clay. Po delší odmlce dnes herní vydavatel 2K Games připomenul hru povedeným příběhovým trailerem, na který se můžete podívat níže v novince. Rovněž bylo stanoveno datum vydání, Mafia 3 vyjde 7. října letošního roku pro konzole PlayStation 4 a Xbox One.

Zdroj: Tisková zpráva


Tisková zpráva

Mafia III je zasazena do otevřeného světa New Bordeaux roku 1968, které je upravenou verzí New Orleans. Ohromí vás prostředí plné života a dobových aut, módy i hudby. Lincoln Clay po létech bojů ve Vietnamu moc dobře ví, že rodina nejsou lidé, mezi které jste se narodili, nýbrž ti, za něž jste ochotni zemřít. Nyní, po návratu do New Bordeaux, se Lincoln snaží uprchnout před svou kriminálnickou minulostí. Avšak když jeho „náhradní rodinu“ zradí a vyhladí italská mafie, rozhodne se vybudovat z jejího popela novou a všem, kdo měli tento masakr na svědomí, se po vojensku pomstít. Zběsilé přestřelky, propracovaný boj beze zbraní, napínavé automobilové honičky, obtížná rozhodnutí a dobrý instinkt – to vše je klíčem k přežití na nelítostných ulicích New Bordeaux. Ovšem se správnými pomocníky po boku se můžete probojovat až na vrchol zdejšího podsvětí.

Mafia III navazuje na hrdou tradici 2K, jíž je vytváření úžasných výpravných zážitků, a zakládá zcela nový standard pro kvalitu interaktivních příběhů,“ řekl Christoph Hartmann, ředitel společnosti 2K. „Haden Blackman a jeho tým talentovaných vývojářů z Hangar 13 nabídnou letos v říjnu hráčům dílo, které se všem vryje hluboko do paměti.“

Mafia III obsahuje naprosto otevřený svět, ve kterým kypí zločinecké ekosystémy charakteristické pro celou tuto sérii, a zároveň nepouští ze zřetele silný důraz na košatý příběh a poutavé prostředí, jimiž prosluly předchozí Mafie,“ prohlásil Haden Blackman, vedoucí studia a kreativní ředitel Hangar 13. „New Bordeaux z roku 1968 představuje unikátní a bohaté kulisy pro náš drsný příběh o zločinu, zradě, věrnosti a pomstě.“

Hru Mafia III lze již předobjednat ve standardní, limitované deluxe a limitované sběratelské edici. Mafia III Deluxe Edition bude k dispozici u vybraných prodejců v digitální i kusově omezené krabicové verzi, balení kromě hry samotné obsahuje také přístup k dodatečnému obsahu, jenž bude vydán později, včetně cenově výhodnějšího kuponu Season Pass. Limitovaná Mafia III Collector’s Edition je až po okraj napěchovaná různými fyzickými a digitálními bonusy, jejichž prostřednictvím si budete moci vychutnat krásy i zvuky New Bordeaux roku 1968. Kromě kompletního obsahu z Mafia III Deluxe Edition zde najdete také gramofonovou desku s herním soundtrackem, sběratelský artbook, tištěné ilustrace a další dárky. Zákazníci, kteří si u vybraných prodejů předobjednají libovolnou verzi Mafia III, obdrží DLC bonus Rodinné výpalné s trojicí exkluzivních vozidel a zbraněmi, jež se zpřístupní hned při premiéře hry.

Mafia III bude vydána 7. října 2016 ve verzích pro systém PS4, Xbox One, Windows PC, a to s českými titulky.

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  New Pokémon Snap

  8

  Outriders

  8

  MotoGP 21

  9

  Resident Evil Village

  8

  Oddworld: Soulstorm

  9

  Mass Effect: Legendary Edition