thumbnail

LYNX Grunex ProGamer 2022 – herní PC s mixem strhujícího výkonu a dostupnosti čeká na vás

Inzerce , 24.11.2021 11:40,

Herní počítače LYNX se hlásí o slovo. Vyslyšte volání gamingu a vykročte v jejich společnosti na dobrodružství v nepřeberném množství herních světů. Venku se začíná brzo stmívat a počasí přímo vybízí k tomu, abyste doma usedli ke klávesnici a myši a vydali se na putování virtuálními světy.

Zdroj: Inzerce

Dostupný herní počítač se skvělými parametry

Nižší dostupnost hardwarových komponent přetrvává, ale právě díky kompletním počítačovým sestavám LYNX si můžete dopřát stroj na míru sestrojený pro hráče z kvalitních komponent za příjemnou cenu. Seznamte se s modelem LYNX Grunex ProGamer 2022 – stolním počítačem, který spojuje zkušenosti a know-how značky LYNX s maximálním zaměřením na požadavky hráčů sdružujících se nejen kolem prestižní české herní komunity portálu Grunex.

Výkonný mix procesoru a herní grafické karty

Precizně sestavený stroj nabídne bohatou a vyváženou porci výkonu pro ty nejlepší vizuální zážitky, ať už zrovna dáváte na frak soupeřům v heroických přestřelkách, nebo si užíváte propracované prostředí dramatických příběhových her. Zaslouží se o to zejména procesor Intel Core i5 10400F, který tvoří nerozlučnou dvojku s výkonnou grafickou kartou Gigabyte NVIDIA GeForce RTX 3060 v provedení Eagle. Tohle duo si nekompromisně poradí s nejnovějšími tituly při vysokých snímkových frekvencích ve FullHD, ale výborně si s ním užijete i hraní v ještě vyšším rozlišení 1440p.

Rychlá paměť a prostorné SSD úložiště

Výkonnému procesoru a grafické kartě sekunduje rychlá operační paměť Kingston Fury Beast RGB s kapacitou 16 GB, která spolehlivě tiká na frekvenci 3 200 MHz. Dvoumodulové provedení si už podle názvu vysloužilo i RGB podsvícení a za prosklenou bočnicí tak udělají parádu i svým designem.

Chybět nemůže ani kvalitní úložiště. Jeho roli převzalo SSD v M.2 provedení Intel 1 TB 670p NVMe, které umí číst bleskovou rychlostí až 3.500 MB/s a zapisovat až 2.500 MB/s. Už žádné zdlouhavé načítání – disk se postará o téměř okamžitou dostupnost dat hned tehdy, když je potřebujete.

Konektivita, styl a RGB

Precizní mix komponent uzavírá kvalitní základní deska Gigabyte B560M DS3H s komplexní výbavou, celkově čtyřmi sloty na operační paměť a bohatou konektivitou. Vše je pečlivě usazeno do výborné univerzální skříně Cooler Master MasterBox s bočnicí z tvrzeného skla, sérií podsvícených ventilátorů a prachovými filtry. Díky synchronizaci RGB efektů se ze sestavy stane parádní designový doplněk v jakékoliv místnosti. Vše napájí zdroj Gigabyte P550B s certifikací 80+ bronze.

Plynulé hraní bez omezení

A jak si počítač vede ve hrách? Star Wars: Jedi Order si při epickém nastavení detailu užijete ve FullHD rozlišení kolem v průměru klidně nad 100 snímků za vteřinu. Cyberpunk 2077 si i při využití RTX efektů můžete po proběhlé optimalizaci hry zahrát nerušeně při 60 snímcích a nádherným otevřeným světem Red Dead Redemption 2 se můžete kochat taktéž se snímkovou frekvencí nad 70. Podobně se pohybuje s mixem velmi vysokých detailů i titul Assassin’s Creed: Valhalla.

LYNX Grunex ProGamer 2022 je jednoznačnou univerzální volbou pro hráče napříč žánry. Ať si chcete zahrát s přáteli online esportové tituly, singleplayerové příběhovky v dechberoucím prostředí nebo horké áčkové novinky, tahle herní sestava je tu přímo pro vás. Zároveň její porci výkonu ale spolehlivě využijete i pro produktivitu a práci. Nehledejte dál. Vyvážený mix strhujícího výkonu, bohaté výbavy a stylového provedení je tady. LYNX Grunex ProGamer 2022 můžete zakoupit na CZC.cz za příznivou cenu 31.990 Kč. 

 
 
6

Šmoulové: Mise Zlobýl

5

Project Zero: Maiden of Black Water

8

Crysis Remastered Trilogy

7

Back 4 Blood

7

NHL 22

5

Battlefield 2042