thumbnail

Lords of the Fallen 2 přišel o vývojáře

Martin Šmíd , 17.05.2019 12:44,  15

Před několika lety vyšla solidní hardcore akční RPG hra Lords of the Fallen od studia Deck 13, pro níž se vývojáři nechali inspirovat u tvorby studia FromSoftware. Následně se moc nepohodli s vydavatelem CI Games, který vlastní na hru i značku práva, a proto se rozhodli jít vlastní cestou. CI Games přesto měl zájem o vytvoření Lords of the Fallen 2. V minulém roce bylo oznámeno, že se o hru stará zkušené studio Defiant sídlící v New Yorku. To už ovšem neplatí. Společnost CI Games dnes oznámila, že se rozešla se studiem Defiant a v současnosti vytváří Lords of the Fallen 2 interně za pomocí outsourcingu. A rozhodně se oba subjekty nerozešli přátelsky.

Společnost CI Games totiž ve zprávě uvádí, že nebyla spokojena s kvalitou odvedené práce, ani po několika žádostech o nápravu. To si samozřejmě vývojáři z Defiant Studios nenechávají líbit. „Tým, který pracoval na projektu pro CI Games, se skládá z mimořádně talentovaných vývojářů, kteří pracovali na mnoha špičkových projektech jako Far Cry 5 nebo Devil May Cry (DmC). Jelikož ale máme v úmyslu dodržovat naše smluvní povinnosti ohledně mlčenlivosti, v této době se k tomu nemůžeme více vyjádřit,“ stojí ve vyjádření Defiant Studios.

Více informací o Lords of the Fallen 2 zatím nemáme, ale je už zcela jisté, že pokud někdy opravdu vyjde, nebude to v dohledné době, ale až za několik let. Hlavně kvůli skutečnosti, že společnost CI Games prakticky prodala během rekonstrukce v roce 2017 téměř celý svůj interní tým starající se o vývoj her studiu People Can Fly, no a zbylí vývojáři v současnosti pracují na střílečce Sniper Ghost Warrior Contracts.

Zdroj: eurogamer.net

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  Sniper Ghost Warrior Contracts 2

  3

  Necromunda: Hired Gun

  7

  Mario Golf: Super Rush

  8

  Chivalry 2

  10

  Ratchet & Clank: Rift Apart

  4

  Dungeons and Dragons: Dark Alliance