thumbnail

Launch trailer na závodní hru F1 2013

Martin Šmíd , 04.10.2013 15:45,  6

Dnes ráno jsme vám přinesli trailer na hru F1 2013, který ukazoval populární korejský okruh, který se shodou okolností pojede už tento víkend. Protože hra vychází už dneska, vývojáři vydali i launch trailer, který ukazuje poslední vylepšení, díky nimž se budete moci ještě více ponořit do sezóny 2013, stejně jako nový klasický obsah. Na trailer se podívejte níže v novince, kde naleznete i informace z dnešní tiskové zprávy českého distributora. F1 2013 si stále můžete objednat se speciálním dárkem v podobě natahovacího auto-modelu F1 - link .

V F1 2013 si užijí fanoušci ze své hry ještě vice s komunitním webem RaceNet, od Codemasters, který je zdarma. Na RaceNetu budou probíhat pravidelné výzvy mezi fanoušky, které začnou právě tento víkend korejskou časovkou. V tomto závodě mohou hráči soutěžit a umístit tak svůj nejlepší čas na okruhu za sucha ve vozu týmu Williams. Každý přihlášený do závodu dostane 1000XP, které může použít pro odemčení odměn, jako například helmy.

RaceNet také umožňuje hráčům založit vlastní akce - Custom RaceNet events. Mohou nastavit své vlastní časovky: vybrat okruh, počasí auto či délku akce a vyzvat své přátele na RaceNet k získání nejlepších časů na leaderboardech. RaceNet také obsahuje statistiky a postupy ve hře a každý hráč F1 2013 s účtem na RaceNet získá 1976 Ferrari 312 T2, které bylo hvězdou filmu Rivalové (Rush). Hráči se mohou přihlásit na RaceNet již dnes na racenet.com .

F1 2013 je dostupná ve dvou různých edicích. F1 2013 zahrnuje plnou hru s aktuální sezónou a historický obsah z roku 1980. Fanoušci mají také možnost si objednat F1 2013: Classic Edition, což je prémiová verze hry v limitované edici. Historický obsah je v obou edicích uváděn legendárním komentátorem Murray Walkerem a můžete si ho vychutnat v široké škále herních módů včetně split-screenu a online multiplayeru.

F1 2013 je dále vylepšena o širokou škálu technických i herních novinek. Nový Scenario Mode nutí hráče soutěžit ve výzvách mnohem realističtěji a získat ceny, zatímco „mid-session“ ukládání dovoluje hráčům dokončit celý soutěžní víkend, jak se jim hodí. Rozšířený Young Driver Test, odehrávající se na okruhu v Abu Dhabí, ulehčuje nováčkům vstup do světa FORMULA ONE a obsahuje sérii výzev, které umožní hráčům vylepšit své řidičské techniky.

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  7

  NHL 22

  9

  Kena: Bridge of Spirits

  9

  Death Stranding: Director’s Cut

  7

  World War Z: Aftermath

  8

  Crysis Remastered Trilogy

  9

  Tales of Arise