thumbnail

Launch trailer na plošinovku Sackboy: A Big Adventure

Martin Šmíd , 12.11.2020 19:23,  10

Od dnešního dne je v prodeji pro konzole PlayStation 5 a PlayStation 4 roztomile vypadající plošinovka Sackboy: A Big Adventure. Vývojáři ze Sumo Digital před malou chvilkou vypustili pěkný launch trailer, na který se můžete podívat níže v novince.

My už hru hrajeme na konzoli PlayStation 5, takže se brzy můžete těšit na obsáhlou recenzi.

Zdroj: Tisková zpráva

Oficiální popisek hry

Bídák Vex (téměř myticky zrozený z chaosu a strachu) unáší Sackboyovy přátele a nutí je stavět jeho Kazisvěta. 

Tenhle nejstrašlivější ďábelský vynález změní Nápadosvět z fantastické krajiny plné představivosti a nevinných snů… na vyprahlý a pustý svět nočních můr. Ten ďábel!

Legenda však vypráví proroctví z hloubi starobylého řádu Pletených rytířů, legendárních ochránců Nápadosvěta. Pouze odvážný, nebojácný, rytířský a, ano, galantní hrdina může zachránit situaci v dramatickém závodě s časem, který je tak nabitý nebezpečím a protivenstvím, že jej slovy téměř nelze popsat. Tolik nebezpečí.

Vydej se sám či s přáteli ve víru hopsání na cestu napříč nejzasněženějšími horami, nejzalistněnějšími džunglemi, nejmokřejšími podvodními říšemi a… hm… nejvesmírnějšími vesmírnými koloniemi.

Poraz Vexe. Zachraň hadráčky. Zachraň svět. Nastal čas naplnit svůj osud, Sackboyi. Z vlněného nadějného dítka a pytlíkovatého hrdiny… povstane náš Pletený rytíř.

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  7

  NHL 22

  6

  Šmoulové: Mise Zlobýl

  7

  Sherlock Holmes: Chapter One

  4

  Grand Theft Auto: The Trilogy - Definitive Edition

  8

  Alan Wake Remastered

  9

  Metroid Dread