thumbnail

Úchvatný launch trailer na hru Death Stranding - UPDATE: CZ titulky

Martin Šmíd , 30.10.2019 15:00,  118

Příští týden vyjde akční hra Death Stranding, za níž stojí úspěšný herní vývojář Hideo Kojima. Ten si už na dnešek přichystal pro fanoušky launch trailer, na který se můžete podívat níže v novince. Je opět parádně sestříhaný a určitě na vydání navnadí. Death Stranding vychází s konzolovou exkluzivitou pro PlayStation 4, začátkem léta příštího roku se dostane i na PC.

„Zcela nové akční dobrodružství v novém pojetí otevřeného světa pro PS4 od legendárního tvůrce her Hidea Kojimy, ve kterém účinkují Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Léa Seydouxová a Lindsay Wagnerová. V blízké budoucnosti otřásly zeměkoulí záhadné exploze, které spustily sérii nadpřirozených událostí známých jako Příliv smrti. Zatímco krajinu zaplavují bytosti z jiného světa a masové vyhubení se zdá nevyhnutelné, vydává se Sam Porter Bridges na cestu napříč bezútěšnou pustinou, aby lidstvo zachránil před hrozícím zničením,“ stojí v oficiálním popisku hry.

Už v pátek se můžete těšit na naší velkou recenzi na Death Stranding, takže se brzy dozvíte, jak hra dopadla. Recenze bude bez spoilerů.

Zdroj: Tisková zpráva

UPDATE: Trailer s CZ titulky

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  The Legend of Zelda: Skyward Sword HD

  8

  F1 2021

  8

  Sniper Ghost Warrior Contracts 2

  9

  Final Fantasy VII Remake Intergrade

  9

  Guilty Gear -Strive-

  4

  Dungeons and Dragons: Dark Alliance