thumbnail

Launch trailer na hru Biomutant

Martin Šmíd , 25.05.2021 19:07,  44

Od dnešního dne je v prodeji pro PC a konzole PlayStation 4 a Xbox One dlouho vyvíjená akční kung-fu adventura Biomutant odehrávající se v post-apokalyptickém světě od vývojářů ze studia Experiment 101. Aby vývojáři na vydání upozornili, vypustili pěkný launch trailer, který si můžete pustit níže v novince.

"O neustále se vyvíjejícím hrdinovi hry Biomutant se říkalo, že je to mýval, panda červená a dokonce i kocour, ale tím nejdůležitějším zůstává jeho jedinečný bojový systém, který kombinuje kontaktní boj, střelbu a mutantské schopnosti. Hráči se mohou těšit na to, až tyto schopnosti budou používat proti překvapivým útokům těch nejbláznivějších nepřátel, na které kdy narazili. Bohatá a živoucí krajina hry Biomutant, kde najdete všechno od zasněžených tunder po skalisté pouště, poslouží jako prostředí pro epickou bajku, jež vypráví o výpravě jednoho tvora, který se snaží zachránit roztříštěný svět," stojí v popisku hry.

Ve světě si hra Biomutant vede dost rozporuplně a v současnosti má průměrné hodnocení na serveru Metacritics jen 67%. Některé recenze hru chválí za atmosféru i dobře promyšlený svět, jiné zase strhávají za velké ambice a řadu zbytečných mechanik a dost repetetivní hratelnost. 

 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  The Legend of Zelda: Skyward Sword HD

  9

  Guilty Gear -Strive-

  3

  Necromunda: Hired Gun

  7

  Mario Golf: Super Rush

  9

  Final Fantasy VII Remake Intergrade

  4

  Dungeons and Dragons: Dark Alliance