thumbnail

Launch trailer na Borderlands 3

Martin Šmíd , 10.09.2019 01:10,  8

Ačkoliv do vydání akční hry Borderlands 3 ještě pár dní zbývá, už nyní vývojáři ze studia Gearbox vypustili launch trailer. Sice neukazuje záběry přímo z hraní, ale i tak fanoušky určitě na vydání navnadí. Trailer naleznete níže v novince, kde přikládáme i oficiální informace od vydavatele.

Zdroj: Tisková zpráva

Klíčové prvky:

 • Neuvěřitelně vzrušující jízda: Zastav fanatická dvojčata Calypso Twins sjednocující klany banditů ve snaze podmanit si galaxii. Jenom ty je jako Vault Hunter dokážeš za využití svého arzenálu a věrných spojenců srazit k zemi.

 • Tvůj Vault Hunter, tvůj herní styl: Staň se jedním ze 4 výjimečných Vault Hunterů, z nichž každý disponuje unikátními schopnostmi a herními styly, propracovanými stromy dovedností a nespočtem různých přizpůsobení. Každý z Vault Hunterů je schopný rozpoutat brutální chaos - ale všichni společně jsou nezastavitelní.

 • Zajisti, nabij a získávej kořist: Díky obrovskému množství zbraní a příslušenství představuje každá bitka jedinečnou příležitost získat novou výbavu.

 • Nový Borderlands: Objevuj nové světy za hranicí Pandory, z nichž každý přináší unikátní prostředí a nepřátele. Putuj napříč nehostinnou pouští, probojuj si cestu skrze válkou zdevastovaná města, dostaň se skrz bažinaté zátoky skýtající smrtelná nebezpečí a mnohem více!

 • Rychlá a souvislá kooperace: Díky novému synchronizačnímu systému úrovní je míra zážitku uzpůsobena každému jednotlivému hráči zvlášť. To znamená, že můžeš hrát s kýmkoliv a kdykoliv online nebo prostřednictvím split-screenu nezávisle na tvé herní úrovni nebo tvém herním postupu. Vytvoř tým a postavte se výzvám a nepřátelům společně a užijte si tak hru ještě více.

Něco starého a něco nového:

 • Bambilion zbraní: Hráči se mohou těšit na skutečně bohatou nabídku nejrůznějších zbraní.

 • Rozšířené RPG prvky: Zabíjej své nepřátele, získávej zkušenostní body a rozšiřuj svůj dovednostní strom, který je unikátní u každého Vault Huntera.

 • Bohatý vesmír: Odhaluj nejrůznější záhady, setkej se s nezapomenutelnými postavami a poznávej herní lore v obrovském herním světě.

 • Intenzivní souboje vozidel: Sešlápni plyn až na podlahu a nech se pohltit frenetickými závody vozidel.

 • Radikální umělecký styl: Tradiční renderovací techniky kombinované s ručně malovanými texturami propůjčují hře Borderlands ikonický grafický styl.

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  Nioh 2 - DLC The Tengu's Disciple

  9

  F1 2020

  8

  Paper Mario: The Origami King

  9

  Creaks

  8

  Marvel’s Iron Man VR

  6

  Assetto Corsa Competizione