thumbnail

Launch trailer na bojovku Jump Force

Martin Šmíd , 11.02.2019 16:14,  5

Tento týden nevychází jen očekávané akční hry jako Metro Exodus, Crackdown 3 nebo Far Cry New Dawn, ale i docela ambiciózní bojovka Jump Force od Bandai Namco. V ní se objeví hned 42 bojovníků z oblíbených sérií jako Dragon Ball, Naruto, One Piece, Hunter x Hunter, JoJo’s Bizarre Adventure a dalších. Dnes vývojáři na hru vypustili launch trailer, podívat se na něj můžete níže v novince.

Jump Force vychází pro konzole PlayStation 4 a Xbox One.

Zdroj: Tisková zpráva

Popisek od výrobce

Zcela poprvé jsou slavní manga hrdinové vrženi do našeho světa - aby se spojili a společně bojovali proti ultimátní hrozbě a určili tak další osud celého lidstva. Hra Jump Force přináší ty nejnovější herní technologie a neuvěřitelně realistický design.

Klíčové prvky:

 • Unikátní zasazení spojující reálný svět se světem Jump Force. Ale co zapříčinilo tento chaos? A co jsou zač ty podivné kostky plující po nebi?

 • Seznamte se s Jump Force - epickou aliancí těch nejmocnějších manga hrdinů ze sérií Dragon Ball, One Piece, Naruto, Bleach, Hunter X Hunter a mnohem více.

 • Působivě realistická grafika a design, které společně dávají život legendárním postavám.

 • Rozsáhlé online možnosti - vytvoř si svůj vlastní avatar a přijdi do styku s ostatními hráči prostřednictvím režimu Online Lobby.

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  9

  Super Mario 3D All-Stars

  8

  WRC 9

  7

  Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning

  7

  Project CARS 3

  8

  Paper Mario: The Origami King

  8

  Nioh 2 - DLC The Tengu's Disciple