thumbnail

Launch trailer na akci Blood & Truth

Martin Šmíd , 17.05.2019 11:11,  9

Vývojáři ze SIE London Studios se v posledních letech zaměřují hlavně na hry pro virtuální realitu. Před několika lety přinesli povedenou kolekci PlayStation VR Worlds, přičemž následně se rozhodli rozpracovat menší hru London Heist, která byla její součástí. Začala tak vznikat plnohodnotná velká hra Blood & Truth.

„Nasaď si soupravu PlayStation VR, staň se elitním vojákem zvláštních jednotek Ryanem Marksem a vrhni se do nekompromisní střílečky napěchované výbušnou akcí i dramatem hollywoodského bijáku – hra inspirována široce populárním kouskem „The London Heist“ z kolekce PlayStation VR Worlds. Tohle vzrušující dobrodružství plné velkolepých přestřelek a výbušných prostředí tě vrhne na zoufalou misi za záchranu Marksových milovaných ze spárů chladnokrevného kriminálního vládce. Využij svůj speciální výcvik ke šplhání po budovách či infiltraci tajných zařízení a se silnými zbraněmi v ruce rozsévej chaos do nesčetných řad ozbrojených grázlů,“ stojí v popisku hry.

Hra Blood & Truth je v současnosti už dokončená a čeká na své vydání. Aby vývojáři navnadili své fanoušky, vypustili nyní pěkný launch trailer, podívat se na něj můžete níže v novince.

Zdroj: Tisková zpráva

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  5

  Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint

  6

  Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020

  7

  The Surge 2

  8

  Borderlands 3

  7

  FIFA 20

  8

  eFootball PES 2020