thumbnail

Konzolová verze World of Tanks se dočkala francouzských tanků

Martin Šmíd , 30.06.2016 01:42,  2

Pokud stále hrajete na konzolích populární hru World of Tanks, tak vás určitě bude zajímat, že dnes byl vydán velký update 3.1, který přináší rozšíření o francouzské tanky. „Nový update je nyní globálně k dispozici na PlayStation 4, Xbox One and Xbox 360. Aktualizace pod pořadovým číslem 3.1 vyrovnává obsah mezi všemi třemi platformami přidáním Francie na PlayStation 4 a přidáním kompletně nové francouzské linie na všechny tři konzole. Nový update obsahuje také dvě zcela nové varianty počasí na mapách Steppes Sandstorm a Erlenberg Blizzard. Novinkou je také Tier VII AMX CDC, který odstartuje 15. Července,“ stojí v tiskové zprávě. Více informací se můžete dočíst níže v novince, kde najdete i oznamující trailer.

Zdroj: Tisková zpráva

Tisková zpráva:

Francouzský update přináší do hry skutečně zbrusu nová a unikátní vozidla, kterých je celkem 44 a všechny představují ty nejvíce specializované a vysoce mobilní vozy, které francouzský národ a především jeho armáda dobře známá. Hráči se tak dočkají skutečných lahůdek FCM 36, Renault R35, Somua S35, SARL 42, Renault G1, AMX 30 1er Prototype a AMX 30 B.


Na nových konzolích si lze vychutnat skutečně mnoho. Tankisté si mohou vzít svoje nové Tier 9 a 10 nových francouzských vozidel na projížďku a na dvě zbrusu nové konzolové mapy. Steppes Sandstorm a Erlenberg Blizzard nabídnou skutečně adrenalinové dobrodružství. Stepi Písečná bouře hráčům představí otevřené scenérie plné vzrušujícího hraní, extrémně nízké viditelnosti a pustého terénu. Naopak Erlenberg Blizzard je místem neskutečných sněhových bouří, strašidelným terénem a pustinou, která je rozdělena dominující řekou, která bývá sama o sobě pro tanky nepřekročitelným místem. Jenže, teď je zima a mrzne…


 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  5

  Resident Evil Resistance

  7

  Ion Fury

  9

  Streets of Rage 4

  6

  Bleeding Edge

  7

  Minecraft Dungeons

  8

  MotoGP 20