thumbnail

Konzolová verze kooperativní akční hry OVERKILL's The Walking Dead zatím není zrušena - UPDATE

Martin Šmíd , 20.02.2019 22:18,  11

Studio Starbreeze vydalo pro PC koncem minulého roku kooperativní akční hru OVERKILL's The Walking Dead, která se ovšem nesetkala s moc dobrým přijetím ze strany herních kritiků i hráčů a prakticky nikdo ji ani přes silnou licenci nehrál. Vývojáři proto oznámili, že konzolová verze nakonec nevyjde začátkem letošního roku, ale až později, aby mohli zapracovat zpětnou vazbu a hru vylepšit. To už se ale nestane, protože Sony začala všem hráčům, kteří mají hru OVERKILL's The Walking Dead předobjednanou na konzoli PlayStation 4, posílat zprávy ohledně zrušení. Informuje je, že jejich předobjednávka tedy byla následkem zrušení stornována a v brzké době mohou počítat s tím, že jim budou vráceny peníze.

Informace o zrušení OVERKILL's The Walking Dead zase tak moc nepřekvapí a není velkým šokem, protože studio Starbreeze se po několika špatných rozhodnutích a investicích nachází ve velmi komplikované situaci. I proto se muselo vzdát práv na vydání třetího System Shocku, které vrátila vývojářům. Každopádně Starbreeze zatím oficiální stanovisko nevydalo, ale to je zřejmě jen otázka následujících hodin nebo maximálně dní. Je to škoda, protože hra vypadala na svém začátku nadějně a podobnou kooperativní hru bychom si určitě rádi zahráli. Pokud by tedy byla kvalitní, což u OVERKILL's The Walking Dead nakonec moc neplatilo.

Zdroj: TrueAchievements

UPDATE: K údajnému zrušení se nyní vyjádřil i herní vydavatel 505 Games, který se má postarat o vydání konzolové verze. "Chtěli bychom ujasnit, že Overkill’s The Walking Dead pro konzole nebyl zrušen, pouze odložen. Vývoj nadále probíhá. Budeme sdílet novinky v brzké době," stojí v oznámení na twitteru. 

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  BioShock: The Collection (Nintendo Switch)

  9

  Desperados III

  8

  Marvel’s Iron Man VR

  6

  Assetto Corsa Competizione

  8

  Nioh 2 - DLC The Tengu's Disciple

  8

  Ghost of Tsushima