thumbnail

Kingdom Come: Deliverance dostane příští měsíc první prémiové rozšíření

Martin Šmíd , 27.06.2018 09:48,  46

Oblíbené akční RPG dostalo tento týden nový update, který přinesl hardcore režim. Pokud se vám tedy zdála původní verze příliš snadná, můžete si hraní značně ztížit. Tím ale podpora nekončí, ba naopak, teprve začíná. Už příští měsíc vyjde první prémiové rozšíření nazvané From the Ashes, o němž jsme se nyní dozvěděli první informace.

„Máte možnost vystavět od základů celou vesnici a na vlastní kůži si tak vyzkoušíte, co kdysi obnášelo budování nové osady. Coby její rychtář budete nejen rozhodovat o tom, jaké budovy se postaví a jaké lidi do vsi přizveš, ale navíc budete mít na starost udržování pořádku a urovnávání sporů mezi svými sousedy. Všechny budovy jsou jedinečné a zpřístupňují odlišná vylepšení, zároveň je ovšem každá jinak náročná na stavební materiály a pracovní sílu, takže vás čeká pár perných rozhodnutí.Rychtář má nelehký úděl, ale to neznamená, že by si po práci nemohl užít trochu té zábavy. Co takhle si pořídit některého z nově dostupných koní a projet se po okolí, zahrát si v kostky se zkušenými hráči v nové krčmě nebo poměřit své bojové schopnosti s různě zdatnými protivníky v místní aréně? Nebo si po vší té dřině prostě zajděte vydechnout do svého nového, pohodlně zařízeného domu,“ stojí v popisku vývojářů.

Zatím nevíme, kolik bude toto rozšíření stát, ale dle vývojářů by mělo jít o adekvátní částku vzhledem k obsahu. Kingdom Come: Deliverance je dostupný pro PC a konzole PlayStation 4 a Xbox One.

Zdroj: Tisková zpráva

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  10

  Xenoblade Chronicles: Definitive Edition

  7

  Minecraft Dungeons

  9

  Streets of Rage 4

  5

  Predator Hunting Grounds

  8

  MotoGP 20

  7

  Mafia II: Definitive Edition