thumbnail

Japonští novináři chválí hru Ghost Of Tsushima

Martin Šmíd , 16.07.2020 11:45,  14

Hra Ghost Of Tsushima se studiu Sucker Punch povedla a většinou v recenzích získává velmi pěkné známky 8/10 a 9/10. Mnozí si ale kladli otázku, jak na hru zareagují přímo japonští hráči a novináři, protože čerpá z jejich zajímavé historie. Nyní už víme, že minimálně novináři jsou velmi nadšení. Třeba magazín Dengeki Online ocenil, že vývojáři důkladně studovali japonskou historii a přenesli ji dobře do své hry. Zároveň redaktor tohoto magazínu ocenil i příběh a akční pasáže. V recenzi Engadget Japan zase zaznělo, že se vývojáři vyvarovali nepřesností a chyb, které se objevují v amerických filmech, přičemž příběh plně respektuje období, v němž se odehrává. Magazínu se líbila i hratelnost.

Asi nejvíce se v posledních hodinách hledí na hodnocení magazínu Famitsu, který udělil maximální možné hodnocení 10/10/10/10, což se u západní hry stalo teprve potřetí (předtím u The Elder Scrolls V: Skyrim a Grand Theft Auto V). Redaktoři Famitsu chválí skvělé vyobrazení světa, ale také dobře napsaný příběh a postavy, zaujala i hratelnost a potěšil Kurosawa režim. Famitsu na závěr dodává, že jde o mistrovské dílo, které může doporučit všem fanouškům akčních her či historických dramat.

Hra Ghost Of Tsushima vychází už zítra s českými titulky exkluzivně pro konzoli PlayStation 4.

Zdroj: kotaku

Sony Ghost Of Tsushima v Japonsku v posledních týdnech hodně propaguje a není proto divu, že jde mezi hráči o jednu z nejočekávanějších her tohoto roku. Mohou za to i povedené japonské trailery. 

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  7

  Destroy All Humans!

  7

  Marvel’s Avengers

  8

  Paper Mario: The Origami King

  7

  Battletoads

  8

  Nioh 2 - DLC The Tengu's Disciple

  8

  Fall Guys: Ultimate Knockout