thumbnail

Hraný trailer na Fallout 76

Martin Šmíd , 29.10.2018 11:24,  20

Vývojáři z Bethesda Game Studios dnes vypustili nový hraný trailer na připravovanou akční RPG hru s online prvky Fallout 76, která vychází v polovině listopadu pro konzole PlayStation 4 a Xbox One. Na trailer se podívejte níže v novince, kde přikládám i popisek od vývojářů.

Zdroj: Tisková zpráva

Vítejte ve světě Fallout 76, online předchůdce oceňované série Fallout, kde každý přeživší člověk představuje skutečnou osobu. Pracujte společně, abyste přežili. Pod hrozbou nukleární zkázy hráči zažijí největší, nejdynamičtější svět, který byl kdy v rámci Fallout univerza vytvořen.

Den Rekultivace, rok 2102. Dvacet pět let od devastujícího dopadu bomb se ty a tvůj věrný společník z Vaultu zjevujete v post nukleární Americe. Hrajte samostatně nebo s ostatními hráči a objevujte neuvěřitelně rozlehlý a pestrý svět Fallout 76 a postavte se těm nejstrašnějším hrozbám pustiny.

KLÍČOVÉ PRVKY:

Povstaňte

Epický otevřený RPG svět od Bethesda Game Studios konečně nabídne multiplayer. Vytvořte se svou postavu s využitím slavnéhoS.P.E.C.I.A.L systému a vydejte se na svou vlastní cestu v nové nezkrotné pustině se stovkami jedinečných lokací. Ať už se rozhodnete pro hraní s přáteli nebo o samotě, čeká na Vás unikátní Fallout dobrodružství jako ještě nikdy předtím.

Svět oslnivé nádhery

Zcela nová grafika, nasvícení a technologie tvorby krajiny přivádí k životu 6 odlišných regionů Západní Virginie. Každý region, ať už bujné lesy Appalachia nebo odpudivé karmínové plochy Cranberry Bog, nabídne jedinečné hrozby a odměny. Postnukleární Amerikanikdy nevypadala tak nádherně!

Nový americký sen

Využívejte zcela nový konstrukční a montážní program (C.A.M.P.) a vytvářejte či craftujte kdykoliv a kdekoliv. Díky programu C.A.M.P.si kdykoliv vytvoříte tolik potřebný přístřešek, zásoby a zajistíte si bezpečí. Dokonce budete mít možnost vytvářet obchody pro výměnu zboží s ostatními přeživšími. Ale buďte na pozoru - ne každý Vám bude milým sousedem...

Síla atomu

Získejte přístup k té nejvíce destruktivní zbrani - atomové raketě, která díky své ničivé síle dokáže vytvořit vysokoúrovňovou zónu se vzácnými a ceněnými surovinami. Rozhodnete se chránit nebo naopak uvolnit ničivou sílu atomu? Volba je na Vás.

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  7

  Code Vein

  9

  The Outer Worlds

  5

  Bee Simulator

  6

  Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020

  5

  Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint

  7

  FIFA 20