thumbnail

Hra Tom Clancy's Rainbow Six Extraction si odnáší slušné známky

Martin Šmíd , 19.01.2022 12:39,  19

Dnes v poledne padlo embargo na kooperativní akční hru Tom Clancy's Rainbow Six Extraction od Ubisoftu, která vychází už zítra pro PC a konzole PlayStation a Xbox. My jsme vám proto mohli přinést obsáhlou recenzi, v níž jsme udělili slušnou sedmičku. Fanouškům kooperativních akčních her, kteří touží po nové kvalitní hře, můžeme nákup doporučit. Slušné známky si ovšem hra odnáší i v zahraničí, většinou padají osmičky a sedmičky, jak se můžete podívat níže v novince.

Zdroj: opencritic.com

„Výbušná, vzrušující a nekonečně zábavná hra Rainbow Six Extraction je pravděpodobně jednou z nejlepších her od společnosti Ubisoft.“ – 9/10 (God is a Geek)

„Rainbow Six Extraction je skvělý kooperativní (nebo sólo) zážitek postavený na neuvěřitelně pevných základech Rainbow Six Siege. Hraní je vynikající a nejlepší, když sotva přežíváte, plížíte se kolem smrtelně nebezpečných mimozemšťanů a s pomocí taktiky se svým týmem likvidujete hrozbu dříve, než vám stihne ublížit.“ – 8.6/10 (PowerUp!)

„Ačkoli je postup příliš úzce spjat s průměrnými výzvami, Rainbow Six Extraction nabízí zábavné střety s mimozemskou hrozbou a odměňuje týmovou spolupráci.“ – 7/10 (Gamespot)

„Hra Tom Clancy's Rainbow Six Extraction může být s několika přáteli velmi zábavná, ale kvůli absenci tradiční kampaně pro jednoho hráče a uceleného příběhu působí spíše jako rozšíření Rainbow Six Siege než plnohodnotná hra.“ – 7/10 (Hardcore Gamer)

„Rainbow Six Extraction se může pochlubit uspokojivou hratelností a některými zajímavými herními systémy, ale trápí ho opakující se mise.“ – 6/10 (Screen Rant)

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  MotoGP 22

  5

  Chrono Cross: The Radical Dreamers Edition

  9

  LEGO Star Wars: The Skywalker Saga

  7

  Trek to Yomi

  5

  The Sorrowvirus: A Faceless Short Story

  6

  Lucky's Tale