thumbnail

Hra ReadySet Heroes vyjde začátkem října pro PS4

Martin Šmíd , 20.08.2019 17:19,  4

Společnost Sony Interactive Entertainment začátkem léta oznámila přípravu multiplayerového dungeon crawleru ReadySet Heroes ve spolupráci se studiem Robot Entertainment. Dnes během Gamescomu bylo oznámeno, že hra je ve finální fázi vývoje a bude moci vyjít pro konzoli PlayStation 4 už 1. října letošního roku. Níže se podívejte na nový trailer, ale i na oficiální informace od Sony.

Zdroj: Tisková zpráva

Oficiální popisek hry

Probij se pomocí sečných i bodných zbraní či sesíláním kouzel do hloubi labyrintu, kde čekají monstra, která je třeba pobít, pasti, jimž je třeba se vyhnout, a posilující kořist, které je třeba se zmocnit. V čem je háček? Stejný cíl má i další tým – a ten, kdo první dosáhne konce labyrintu, spustí závěrečnou výzvu, ve které se utkáte v závodech šneků i boji v aréně, protože zvítězit může jen jedna skupina.

Hrady plné zlata, strašidelné hřbitovy a vulkanické jeskyně už čekají – máš dostatek chytrosti, rychlosti i síly dostat se na vrchol? 

Snadná hratelnost - Uprav si svého oblíbeného hrdinu a vrhni se do intuitivní a zběsilé akce, která byla navržena pro rychlé 10minutové hry, do nichž se může zapojit každý a skvěle si je užije.

Rychlá akční hra pro více hráčů - Vydej se na cestu za slávou, která tě čeká v soutěživé hře pro každého – dej se dohromady s přítelem a rozdejte si to s dalšími dvěma kamarády v gaučovém multiplayeru nebo po online.

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  6

  Classic Snake Adventures

  8

  Bayonetta & Vanquish 10th Anniversary Bundle

  7

  Darksiders Genesis

  10

  Dreams

  7

  Zombie Army 4: Dead War

  8

  Journey to the Savage Planet