thumbnail

Hra Psychonauts 2 si odnáší vysoká hodnocení

Martin Šmíd , 23.08.2021 15:42,  18

Už tento týden vychází očekávaná plošinovka Psychonauts 2 od studia Double Fine, na níž fanoušci prvního dílu čekali dlouhých patnáct let. Pokud jste četli naší recenzi, tak už určitě víte, že dopadla přímo fantasticky, přičemž vysoká hodnocení si odnáší i ve světě.

Zdroj: Tisková zpráva

Vylepšená plošinovka je základem skvělého návratu do jednoho z nejnápaditějších a nejepičtějších herních vesmírů. – 8.9/10 (PC Gamer)

I s několika hrubšími hranami je Psychonauts 2 téměř vším, v co jsem od tohoto dlouho očekávaného pokračování mohli doufat. – 8/10 (IGN)

Na Psychonauts 2 se vyplatilo čekat. Je lepší než původní hra, brzy se rozjede a neztrácí dech. – 9/10 (Game Informer)

Jde o ohromující usúěch v téměř všech ohledech a ukázka mistrovství Double Fine v příběhu, hratelnosti i výrazné režii, což z Psychonauts 2 činí doposud nejlepší hru tohoto studia. – 9/10 (Gamespot)

Hra Psychonauts 2 zachycuje humor, srdce a většinu tvůrčího kouzla původní hry s moderními vylepšeními, díky nimž je její hraní příjemnější. Souboje sice stále působí ve srovnání se zbytkem hry trochu těžkopádně a zastarale, ale fanoušky původní hry nepochybně potěší, když se v tomto okouzlujícím dobrodružství znovu setkají se starými přáteli a najdou si nové. – 8/10 (EGM)

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  Lost in Random

  7

  Hot Wheels Unleashed

  7

  Back 4 Blood

  7

  World War Z: Aftermath

  7

  Tormented Souls

  7

  Life is Strange: True Colors