thumbnail

Hideo Kojima naznačil budoucnost Kojima Productions

Martin Šmíd , 23.01.2020 12:40,  21

V Japonsku se v těchto dnech objevilo nové číslo magazínu Famitsu, jemuž poskytl celkem obsáhlý rozhovor Hideo Kojima. Po většinu času se věnoval vývoji své poslední hry Death Stranding, ale také se trochu zamyslel nad budoucností. Kojima plánuje, že jeho studio Kojima Productions bude pracovat v následujících letech na několika herních projektech najednou, z nichž jeden bude velká hra. Kojima by se totiž chtěl rád pokusit vytvářet i menší poutavější hry určené pro digitální distribuci, které nebudou tak dlouho ve vývoji. Zatím si není jist, jestli se mu tento nápad povede realizovat, to se zřejmě dozví až v následujících měsících.

Hideo Kojima na závěr rozhovoru řekl, že Death Stranding je zřejmě hra, za níž byl ve své kariéře nejvíce chválen, ale stejně jako Metal Gear Solid, Boktai nebo PT měla i řadu smíšených recenzí. Podle Kojimy je tak určitě prostor pro zlepšení v budoucnosti.

​Zatím není jasné, kdo se postará o vydání dalších her, které Hideo Kojima připraví. Je ale možné, že to bude opět Sony, kterou dle twitteru v Japonsku v posledních dnech hodně navštěvuje a zřejmě s ní jedná o budoucnosti. ​

Zdroj: DualShockers

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  6

  Chronos: Before the Ashes

  8

  Gears 5 Hivebusters

  7

  Nioh 2 - DLC The First Samurai

  7

  Call of Duty: Black Ops Cold War

  8

  Sackboy A Big Adventure

  9

  Devil May Cry 5: Special Edition