thumbnail

Herní pořad Check.point

Martin Šmíd , 01.10.2008 13:01,  1

Ve snaze rozhýbat českou internetovou scénu a malinko popostrčit a inspirovat staré redaktorské pardály se pustili Filipové Vančura a Němec do nového internetového pořadu Check.point, který přinese videorecenze, preview, ale také reportáže z herních akcí, rozhovory se zajímavými hosty a neotřelé soutěže. Avšak s jedním rozdílem oproti jiným podobným relacím. Autoři se snaží klasickou herní novinařinu kompenzovat tak trochu odlehčenou atmosférou a dívají se na věc pohledem samotných hráčů. Ať už hledáte ekvivalent pro komerční herní pořady, toužíte se dozvědět nejnovější informace z herního světa a moderní kultury, či si zkrátka chcete hodit relax po náročném dni, zapněte si Check.point.

Zdroj: www.checkpoint-tv.cz

Pořad můžete sledovat na internetu nebo si ho stáhnout do svého PC, konzole, či iPodu a mít svou dávku herní zábavy vždy při ruce. Ponořit se do světa Check.pointu můžete na oficiálních stránkách, kde najdete nejenom všechny potřebné informace o pořadu, ale především všechny díly.

V osmém vydání Check.pointu najdete mimo jiné recenzi venezuelské akce Mercenaries 2, bojovky Soul Calibur IV a závodů Race Driver: Grid. V reportáži se podíváte do redakčního doupěte magazínu Level a chybět nebude ani pravidelná porce novinek a hutná rekapitulace toho nejzajímavějšího z Games Convention!

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  10

  Xenoblade Chronicles: Definitive Edition

  8

  BioShock: The Collection (Nintendo Switch)

  9

  Borderlands Legendary Collection

  9

  Streets of Rage 4

  5

  Predator Hunting Grounds

  8

  Trials of Mana