thumbnail

Halley Gross se rozpovídala o své práci na The Last of US: Part II

Martin Šmíd , 24.10.2019 09:55,  13

Scénáristka Halley Gross byla ještě nedávno známá především pro svoji práci na seriálech jako Westworld nebo Too Old to Die Young. Před několika lety ale bylo oznámeno, že spolupracuje i se studiem Naughty Dog na očekávané akční hře The Last of US: Part II. Nyní se o své práci na hře rozpovídala v rozhovoru pro PlayStation Official Magazine.

„Byla to nejdelší práce, jakou jsem kdy zažila. Pracuji každý den s animátory, designéry, zvukaři i herci, kteří hrají oblíbené postavy. Všichni se pak snažíme dosáhnout předem stanovené vize a vytvořit tu nejkomplexnější postavu. Všichni k tomu dopomáhají tím, v čem jsou dobří. Vy se potom na tyto neskutečně talentované lidi podíváte a nechápete, jak fungují. Jsou to kouzelníci," říká Halley Gross, která tou nejkomplexnější postavou myslí pochopitelně Ellie.

„Očividně Ellie prožila velké trauma, které na ní mělo obrovský dopad a ovlivňuje nyní její chování. Je hodně ovlivněna i láskou, která ji vysílá na tuto nebezpečnou misi za spravedlností. O co se snažíme, je, aby Ellie zjistila, kým se může stát, když vyrostla v takto nepřátelském prostředí. Součástí psaní scénáře je i trápení řady oblíbených postav, testování jejich hodnot a uvádění je do těžkých situací. Zatímco milujeme Ellie, kterou vidíme dospívat, určitě ji nebudeme rozmazlovat," dodává.

Hra The Last of Us: Part II vychází 21. února příštího roku exkluzivně pro konzoli PlayStation 4. U nás bude obsahovat české titulky.

Zdroj: DualShockers

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  9

  Streets of Rage 4

  5

  Resident Evil Resistance

  8

  Resident Evil 3

  10

  Xenoblade Chronicles: Definitive Edition

  7

  Ion Fury

  5

  Predator Hunting Grounds