thumbnail

Gearbox Software oznamuje akci Tiny Tina's Wonderlands

Martin Šmíd , 10.06.2021 20:07,  2

Studio Gearbox Software dnes hned na začátku prezentace Summer Game Fest 2021 oznámilo přípravu akční hry Tiny Tina's Wonderlands, což je spin-off populární Borderlands série. O moc velké překvapení nejde, protože se o této hře spekulovalo posledních několik týdnů, nyní je tedy oficiálně potvrzena. Stejně jako díly z hlavní série půjde o lootovací first-person střílečku s podporou kooperace, v níž bude možné kouzlit a vůbec poprvé půjde i upravovat hrdinu k obrazu svému.

Hra Tiny Tina's Wonderlands vyjde začátkem příštího roku pro PC i konzole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Zdroj: Tisková zpráva

Tisková zpráva

V tomto velkolepém looter shooter fantasy žánru si hráči mohou vytvářet a upravovat své vlastní hrdiny z více tříd a s nimi drancovat, střílet, sekat a vrhat se na bizardní příšery nebo do dungeonů plných pokladů, ve snaze zastavit tyranského Dragon Lorda. Kulky, magie a obrovské meče se střetávají v chaotickém fantasy světě, který oživila nepředvídatelná Tiny Tina, jenž vytváří jeho pravidla, mění svět za běhu a vede hráče na jejich cestě.

Tiny Tina’s Wonderlands je zcela samostatným zážitkem s bohatou kooperativní kampaní založenou na příběhu až pro čtyři hráče a také znovu hratelným obsahem na konci hry. 2K a Gearbox v nové ukázce představili jedinečné téma hry, fantastické prostředí a hvězdné obsazení.

"Wonderlands je vyvrcholením více než deseti let vývoje Gearbox Software směrem k RPG střílečce zasazené do fantasy světa" uvedl zakladatel Gearbox Entertainment a výkonný producent Tiny Tina’s Wonderlands, Randy Pitchford. "Pro mě je přenesení zbraní z Borderlands® do boje s draky, kostlivci, skřety a dalšími stvůrami v originálním fantasy světě Tiny Tina’s Wonderlands, jako plně vybavené AAA videohře, splněný sen".

K hráčům se připojí vášnivý kapitán Valentine (Andy Samberg), robot posedlý pravidly Frette (Wanda Sykes) a milovaná Tiny Tina (Ashly Burch), která bude hráče provádět jako průvodce, ve světě, kde pravidla platí jen zřídka. Během jejich snahy porazit Dragon Lorda (Will Arnett) se hráči setkají s obsazením milých ztracených postav, jako je loutkový Bardbarian a jejich vlastní Fairy Punchfather.

"Stále hledáme nápady a způsoby, jak stavět na síle naší značky a jsme nadšení, že vám náš vášnivý kreativní tým může přinést skvělý svět a postavu, která bude rezonovat nejen u našich dlouholetých fanoušků ale i nováčků" řekl David Ismailer, prezident společnosti 2K.

Trailer

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  5

  Dolmen

  9

  LEGO Star Wars: The Skywalker Saga

  7

  Trek to Yomi

  8

  Sifu

  8

  Tiny Tina's Wonderlands

  8

  MotoGP 22