thumbnail

Gamescom trailer na hororovou hru Remothered: Broken Porcelain

Martin Šmíd , 29.08.2020 20:28,  4

Na konec října připravují vývojáři ze studia Stormind Games svoji hororovou adventuru Remothered: Broken Porcelain, která bude dostupná na PC i konzolích PlayStation 4 a Xbox One. Dnes jsme se dočkali nového traileru k příležitosti konání digitálního Gamescomu, podívat se na něj můžete níže v novince, kam přikládáme i oficiální popisek hry od vývojářů.

Zdroj: Tisková zpráva

Oficiální popisek hry od vývojářů

Broken Porcelain přináší do herní série řadu vítaných změn, včetně posílení hratelnosti a nových příběhových prvků, které tomuto úchvatnému dobrodružství a jeho postavám vdechnou nový život a svou působivostí zaujmou nové i vracející se příznivce série.

Ashmann Inn ukrývá pravdu, kterou nebude snadné odhalit – složité pletivo mnoha tajemství je střeženo plíživou hrozbou v podobě mocných pronásledovatelů, lovců lapených v chodbách a osidlech času. Rychlé reakce v tomto temném dobrodružství k přežití stačit nebudou a uplatní se tu především strategický a důmyslný postup. Promýšlejte každý svůj krok – správné rozhodnutí ohledně toho, kdy se schovat, kdy utéct a kdy bojovat, může lovce rychle proměnit v kořist.

Podrobnosti

 • Adrenalinová psychologická zápletka. Kultovní ceněná klasika Remothered se vrací pokračováním Broken Porcelain, které bude ideálním vstupním bodem pro nové hráče seznamující se s celou sérií i pro veterány toužící dozvědět se víc o událostech a postavách z prvního dílu Tormented Fathers.
 • Realistický survival horor. Ashmann Inn nabízí víc než dostatek surovin i smrtících hrozeb. Důkladný průzkum prostředí vás odmění mnoha předměty, které vám během postupu znepokojujícími místy, skrývajícími tajemství z děsivé minulosti, budou plně k užitku.
 • Opatrnost a kradmý pohyb se vyplácí. Procházejte se mezi stíny Ashmann Inn a využijte vše, co máte po ruce, k odlákání pozornosti nepřátel a k včasnému útěku, kdykoliv je to potřeba.
 • Směle dovnitř a včas ven. Náročné rébusy, rozšířený svět a působivý hudební doprovod, který složil Luca Balboni (Remothered: Tormented Fathers, Mine, Watch Them Fall), promění temnou a ponurou atmosféru v děsivý zážitek, co hráčům nedá spát dlouho po skončení hry.
 • Působivé postavy. Paleta charismatických postav se rozrůstá spolu s tím, jak se ke starým známým přidávají noví protagonisté inspirovaní postavami z klasických hororů.
 • Filmové scény. Vůbec poprvé v této sérii ožijí postavy i příběh Remothered prostřednictvím plně animovaných scén, které herní svět rozšíří o další, nevídaný rozměr.

Nový Gamescom trailer

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  7

  Marvel’s Avengers

  9

  Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2

  8

  Nioh 2 - DLC Darkness in the Capital

  7

  FIFA 21

  7

  Project CARS 3

  7

  Vader Immortal: A Star Wars VR