thumbnail

Gameplay video z PS5 verze hry Genshin Impact

Martin Šmíd , 21.04.2021 16:32,  10

Už příští týden vyjde nativní PlayStation 5 verze velkého akčního RPG hitu Genshin Impact, který vyšel v minulém roce formou free-to-play. Next-gen verze dne vývojářů nabídne vylepšenou vizuální stránku, rychlé nahrávání, stabilnější framerate i podporu pro DualSense. Navíc se dnes zavázali k tomu, že postupně budou ještě zlepšovat grafickou stránku a zároveň se i učit, jak lépe využít do budoucna DualSense gamepad. Dnes tu máme na PlayStation 5 verzi Genshin Impact delší gameplay video, ukazující ji v chodu. Naleznete ho níže v novince.

Zdroj: Tisková zpráva

Oficiální popisek hry

Vítej v nádherném fantastickém světě Teyvat.

Do něj spolu se svým sourozencem přicházíš z jiného světa. Při příjezdu však došlo k vašemu rozdělení a teď zde o samotě musíš hledat odpovědi na spoustu otázek – odpovědi, které ti mohou poskytnout bohové jednotlivých prvků, společně zvaní Sedma.

Spolu s dobrosrdečnou přízračnou průvodkyní Paimon se vydáš napříč nádhernými lesy, uspěchanými městy i zrádnými kobkami. Během dobrodružství se ti do cesty postaví nelítostní protivníci i zapeklité rébusy, ovšem spolehnout se můžeš na více než 30 hratelných spojenců, kteří se mohou připojit do tvé čtyřčlenné party a pomoct ti překonat všechny překážky.

Vrhni se do průzkumu báječného světa, spoj síly s širokou škálou postav a odhal nespočet tajemství, která Teyvat skrývá.

Gameplay video z PlayStation 5 verze

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  MotoGP 21

  10

  Ratchet & Clank: Rift Apart

  6

  Biomutant

  9

  Returnal

  9

  Final Fantasy VII Remake Intergrade

  8

  Sniper Ghost Warrior Contracts 2