thumbnail

Gameplay video na akci Star Wars Battlefront II

Martin Šmíd , 10.06.2017 21:55,  23

Studio DICE před časem oznámilo akční hru Star Wars Battlefront II, která vyjde pro PC a konzole PlayStation 4 a Xbox One letos 17. listopadu. Kromě zlepšeného multiplayerového zážitku tentokrát vývojáři lákají i na singleplayerovou kampaň, v níž budete hrát jako Iden Versio, člena imperiálních speciálních sil, který velí četě Inferno. Ta má po zničení Hvězdy smrti jeden jediný cíl - pomstít smrt Palpatina. Příběh má pokrýt zhruba 30 let a vyplnit mezeru mezi šestou a sedmou epizodou, přičemž mezi hratelnými postavami má být sem tam i Luka Skywalker a Kylo Ren. Co se týče multiplayeru, bude se ho moci zúčastnit dalších 40 hráčů, přičemž tentokrát budou už v základu zahrnuty vesmírné bitvy (24 hráčů). Multiplayer pak nabídne hrdiny i padouchy ze všech tří epoch, takže budete moci hrát i za Kylo Rena, Rey, Darth Maula, Yodu a mnohé další.

Po prvním oznamujícím traileru jsme se dnes během tiskové konference EA k E3 dočkali i prvních gameplay záběrů, ukazující mapu odehrávající se ve městě Theed na planetě Naboo, kde pochopitelně bojují klonoví vojáci proti droidům a Separatistům, kteří doprovázejí konvoj. Během ukázky byl kladen důraz hlavně na využívání všelijakých hrdinů. Mezi hratelnými je nově třeba Rey ze sedmé epizody, případne Darth Maul a další. Níže v novince se na gameplay video můžete podívat.

Zdroj: Tisková zpráva

UPDATE: Všechen dodatečný obsah bude do hry přidáván zdarma, přičemž už v prosinci přibude nový obsah s motivem filmu Star Wars: The Last Jedi. Zahrnovat bude dva nové hratelné hrdiny – Fina a kapitána Phasma, novou lokaci na planetě Crait a novou vesmírnou bitvu D’Qar. Dále rozšíření přinese nové eventy, předměty a další novinky.

UPDATE 2: Další gameplay video z hraní multiplayeru


 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  Doom Eternal: The Ancient Gods Part 1

  7

  The Dark Pictures Anthology: Little Hope

  9

  Marvel’s Spider-Man: Remastered

  9

  Astro's Playroom

  8

  Pikmin 3 Deluxe

  5

  Bright Memory