thumbnail

Gameplay videa z akce Outriders

Martin Šmíd , 13.02.2020 22:21,  8

Tento týden herní vydavatel Square Enix oznámil, že akční hra Outriders od studia People Can Fly (Bulletstorm, Gears of War, Fortnite a další) nevyjde letos v létě, ale až koncem roku, a to nejen na současné konzole, ale i na nové. Před malou chvilkou jsme se dočkali hned několika oficiálních videí se spoustou záběrů z hraní, na která se můžete podívat níže v novince.

Outriders je akce ze třetí osoby, kterou bude možné hrát sólo nebo až s dalšími dvěma hráči v kooperaci. Ať už se ale rozhodnete hrát jakkoliv, podle vývojářů na vás bude čekat zajímavý svět, spousta nevšedních zbraní, propracovaný vývoj postav i spousta lootu. Hra se odehrává v budoucnosti, kdy Země byla zničena, a kdo přežil, vydal se v obrovských lodích hledat nový domov. Slibně vypadá planeta Enoch, která má nádherné scenérie, mírumilovnou faunů a vůbec vypadá jako ráj. Jenomže to se brzy změní příchodem děsivé energetické bouře.

Ačkoliv je Outriders lootovací střílečka, podle vývojářů nejde o live service hru jako Destiny nebo The Division. Vše totiž dostaneme hned v základním balení, jak řekl v rozhovoru pro portál VG247 přímo režisér Szymon Barchan.

Zdroj: Tisková zpráva

Oficiální videa

Další gameplay videa

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  6

  The Medium

  9

  Call of the Sea

  8

  Bravely Default 2

  4

  Werewolf The Apocalypse – Earthblood

  9

  Control Ultimate Edition

  9

  Persona 5 Strikers