thumbnail

Gameplay ukázka ze hry Oddworld: Soulstorm

Martin Šmíd , 25.03.2021 23:58,  7

Už jen několik dní nás dělí od vydání netrpělivě očekávané akční puzzle plošinovky Oddworld: Soulstorm, v níž se vrátí oblíbený hrdina Abe ve zcela novém dobrodružství. Vývojáři ze studia Oddworld Inhabitants říkají, že jde o jejich doposud nejambicióznější projekt, no a proto chtějí, aby uspěl. I proto tu máme dnes novou gameplay ukázku, na kterou se můžete podívat níže v novince. Hra Oddworld: Soulstorm vychází pro PC a konzole PlayStation 4 a PlayStation 5. Majitelé konzole PlayStation 5 s předplatným PlayStation Plus si ji budou moci stáhnout zcela zdarma bez dalších poplatků.

„Oddworld: Soulstorm, jenž je druhou hrou o Abeově velkolepé výpravě, navazuje na události hry Oddworld: New ‘N’ Tasty z roku 2014. Abe prošel mohutnou transformací – z nevědomého mudokanského kolečka glukkonského megakorporátního soukolí, které ho málem pohltilo, se nečekaně proměnil v hrdinu, který povstane a stane se plamenem naděje,“ stojí v popisku hry.

Zdroj: Tisková zpráva

Gameplay ukázka

Od 6. července bude k dispozici hra Oddworld: Soulstorm i v krabicové sběratelské edici pro konzole PlayStation. Ta bude zahrnovat i artbook, figurku hlavního hrdiny, steelbook, tři fotografie, přívěšek a tetování hlavního hrdiny. 

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  Little Nightmares II

  9

  Tales of Arise

  8

  Sonic Colors: Ultimate

  7

  Tormented Souls

  8

  F1 2021

  6

  King’s Bounty II