thumbnail

Gameplay trailer na střílečku CrossfireX

Martin Šmíd , 15.11.2019 00:56,  8

Letos během E3 bylo oznámeno, že se pro konzoli Xbox One chystá first-person střílečka CrossfireX. Ta se bude zaměřovat hlavně na multiplayer, ale součástí bude i příběhová kampaň, o níž se stará studio Remedy. Dnes během X019 byl vypuštěn první trailer s gameplay záběry, podívat se na něj můžete níže v novince.

„Střílečka CrossfireX přináší intenzivní zážitek z pohledu první osoby, ve které jsou hráči vtaženi do rozsáhlého globálního konfliktu mezi dvěma nejmocnějšími soukromými vojenskými frakcemi světa: Global Risk zaměstnává veterány předních ozbrojených sil, kteří používají moderní technologie k boji za udržení pořádku a bezpečnost, a Black List, na jehož výplatní listině jsou ostřílení žoldáci, vycvičení v taktice partyzánského boje, bojující za destabilizaci represivních režimů ve jménu svobody. Vyberte si stranu a splňte mise s daným cílem napříč celou řadou klasických a inovativních režimů s pevnou strukturou herního systému a filmovými vizuálními efekty,“ stojí v popisku hry od vývojářů.

Datum vydání zatím oznámeno nebylo, ale víme, že s časovou exkluzivitou pro konzoli Xbox One vyjde v příštím roce. Dostupná bude formou free-to-play.

Zdroj: Tisková zpráva

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  7

  Minecraft Dungeons

  9

  Desperados III

  7

  Mafia II: Definitive Edition

  10

  Xenoblade Chronicles: Definitive Edition

  8

  BioShock: The Collection (Nintendo Switch)

  9

  Borderlands Legendary Collection