thumbnail

Forza Horizon 5 sbírá vysoká hodnocení

Martin Šmíd , 04.11.2021 08:41,  33

Už příští týden vychází závodní hra Forza Horizon 5 pro PC a konzole Xbox. Před malou chvilkou jsme vám přinesli velkou recenzi, v níž si odnesla maximální hodnocení za svoji vytříbenou hratelnost, velkou rozmanitost i výborné vizuální zpracování. Chvála na hru jde ovšem i z dalších recenzí, v nichž také padají velmi vysoké známky, jasně naznačující, že tu máme před sebou závodní událost roku.

Zdroj: Tisková zpráva

Forza Horizon 5 je výsledkem práce studia specializujícího se na závodní hry ukazující veškeré své schopnosti a nejlepší závodní hrou s otevřeným světem. – 10/10 (IGN)

„Forza Horizon 5 je vyvrcholením veškerého úsilí studia Playground Games o dosažení dokonalosti, přičemž výsledkem je je nejlepší závodní hra s otevřeným světem, jakou si můžete zahrát. Spojuje nejoblíbenější části Forza Horizon 3 a 4 do jedné ultimátní závodní hry. – 10/10 (WindowsCentral)

„Díky vyladěné hratelnosti, nepopiratelně nádhernému světu plnému zábavných aktivit a zábavným nástrojům pro tvorbu obsahu Forza Horizon 5 vylepšuje už tak skvělou pověst série. – 9.5/10 (Game Informer)

„Forza Horizon 5 pokračuje ve vzestupném trendu série a nabízí bezkonkurenční závodní zážitek v otevřeném světě. – 9/10 (Gamespot)

„Forza Horizon 5 je úžasný a skvěle zpracovaný díl série, který je plný nezapomenutelných závodů, kreativity a fantastických novinek. – 10/10 (GamesRadar+)

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  7

  Pokémon Brilliant Diamond & Shining Pearl

  5

  Praey for the Gods

  7

  Tom Clancy's Rainbow Six Extraction

  6

  The Gunk

  4

  Serious Sam 4

  7

  Chernobylite