thumbnail

FIFA 14 – první informace a obrázky

Martin Šmíd , 17.04.2013 11:45,  7

Na dnešek EA slíbila odhalení hry FIFA 14. Embargo sice končí až kolem 14 hodiny, ale už nyní pro vás máme první informace, které prozrazují některé novinky nového ročníku. V režimu kariéry budete moci nově vyhledávat talenty do svého týmu, což má přinést lehké oživení zajetého systému. Vývojáři slibují i vylepšený systém střely, vylepšené pokrývání míče či zlepšenou podporu od spoluhráčů na hřišti. Na všechny novinky se můžete podívat níže v novince. Pokud byste chtěli vidět obrázky, ty zase naleznete na kartě - link . Odpoledně se máme dočkat i několika videí s ukázkami několika novinek, takže dáme vědět.

Zdroj: easports.cz/14ka

GLOBÁLNÍ VYHLEDÁVÁNÍ TALENTŮ - Revoluční proměna režimu kariéry
Vyzkoušejte si, jak to chodí ve světě profesionálního skautingu hráčů při hledání špičkových talentů po celém světě. Rozvíjejte a upravujte si vlastní síť skautů podle aktuálních potřeb. Sledujte fotbalisty, abyste mohli najít ty, kteří díky svým vlastnostem vhodně posílí váš tým v přestupových obdobích. Nové centrum skautingu umožní jednoduchou navigaci, méně přechodů na jiné obrazovky a živý proud informací z hlášení skautů.

ČISTÁ STŘELA - Postavte se tak, aby střela perfektně sedla
Systém střelby doznal určitých úprav. Fotbalisté nyní disponují takovým stupněm inteligence, který jim umožní upravit postavení a úhel těla k tomu, aby vystřelili na branku nejlepším možným způsobem. Zasáhnete-li míč přesně, odměnou vám možná bude skvělý pocit z krásné branky. Hráči však umí nebezpečně vystřelit, i když jsou vyvedeni z rovnováhy, či pod tlakem.

KRYTÍ MÍČE - Dominance ve středu pole a diktování tempa hry
Při driblování v jakékoli rychlosti se můžete zbavit obránce, či mu zablokovat cestu k míči. Při hře ve středu pole ve snaze diktovat tempo zápasu využijete možnosti pokrytí míče. V soubojích tělo na tělo si můžete vybojovat lepší pozici pro přijetí přihrávky a poté se odpoutat od obránce s cílem dostat se do gólové šance.

REÁLNÁ FYZIKA MÍČE - Autentický let míče a jeho ovládání
Do míče nyní můžete kopnout techničtěji a razantněji. Díky fyzikálně realističtějšímu chování míče lze lépe stanovit jeho dráhu letu. Hráči tak mohou střílet tvrději z dálky, vysílat přesné rány, kdy míč pomalu stoupá vzhůru nebo ohrožovat brankáře prudce padajícími či rafinovaně zakroucenými pokusy, podobně jako skuteční fotbalisté.

TÝMOVÁ INTELIGENCE - Lepší podpora a spolupráce spoluhráčů
Díky tomu, že hráči přijímají lepší rozhodnutí, mohou těsněji a chytřeji bránit soupeře a lépe odhadovat trasy jejich náběhů. Bránící hráči samostatně vyhodnocují situace, kdy je vhodné poskytnout podporu či pokusit se vybojovat zpět ztracený míč. Útočící hráči mají k dispozici nové způsoby oklamání protivníka a překonávání jeho kompaktnější a inteligentnější obranné hry. Sami se lépe nabízejí ve volných prostorech, nabíhají podél obranné linie a mění rychlost pohybu.

Hra FIFA 14 vyjde na konci září pro Playstation 3 a Xbox 360.

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  6

  Resident Evil: Revelations (PS4/XO)

  3

  Theseus

  8

  Everybody's Golf

  8

  Forza Motorsport 7

  8

  Pokkén Tournament DX

  9

  Destiny 2