thumbnail

EA zrušila připravovanou open-world Star Wars hru od EA Vancouver - UPDATE

Martin Šmíd , 16.01.2019 02:08,  71

Možná si ještě pamatujete, jak EA zavřela studio Visceral Games a společně s ním zrušila příběhovou akční adventuru Star Wars, na níž pracovala scénáristka Uncharted série, Amy Hennig. Následně se projektu chopilo studio EA Vancouver, které mělo vývoj restartovat a na vytvořených assetech vytvořit akční open-world hru ze světa Star Wars. Server Kotaku dnes ovšem přinesl informaci, že tato hra byla nyní zrušena. Měly mu to říci hned tři na sobě nezávislé zdroje, které jsou obeznámené se situací ve studiu. Z EA se zatím k informaci nikdo nevyjádřil. Není ani jasné, na čem dále bude studio EA Vancouver pracovat. Podle Kotaku to může být klidně nějaký jiný Star Wars projekt. To ukáže až čas.

UPDATE: Kotaku přineslo několik dalších informací o tomto zrušeném Star Wars projektu. Ten byl podle několika dalších lidí zrušen hlavně z důvodu, že EA potřebovala něco v brzké době, přičemž na tuto open-world akční hru s pracovním názvem Orca by se muselo čekat řadu let. Navíc by si vyžádala velkou investici, kterou zřejmě v EA nechtěli poskytnout. Z konceptů se počítalo s tím, že hlavním hrdinou bude lovec odměn, který bude cestovat na různé planety a pracovat pro různé frakce. Trochu hra měla připomínat Mass Effect, takže možná i proto nedělalo EA problém ji odpískat.

UPDATE 2: EA Vancouver má pracovat na nové hře ze světa Star Wars, která je plánovaná na podzim příštího roku. Jde ale o daleko menší projekt. Na oznámení si musíme počkat.

Zdroj: kotaku


 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  4

  Werewolf The Apocalypse – Earthblood

  6

  Destruction AllStars

  6

  The Medium

  9

  Control Ultimate Edition

  9

  Hitman III

  9

  Super Mario 3D World + Bowser's Fury