thumbnail

DOOM, DOOM II a DOOM 3 míří na Nintendo Switch, PS4 a Xbox One

Martin Šmíd , 26.07.2019 18:20,  66

Dnes večer začne QuakeCon, kde bude studio id Software prezentovat hlavně připravovaný nový díl série DOOM. Zdá se ovšem, že si přichystalo i jedno překvapení pro hráče na konzoli Nintendo Switch. Na britské verzi eShopu se totiž na malou chvilku objevily hry DOOM, DOOM II a DOOM 3. Ačkoliv si Nintendo chybu hned objevilo, už se informace začala šířit internetem, takže je těžké ji zastavit. Co se týče samotných her, tak ty mají obsahovat i dodatečný obsah.

DOOM tak dorazí s rozšířením Episode IV: Thy Flesh Consumed a lokálním multiplayerem pro 4 hráče. DOOM II má obsahovat 20 dodatečných levelů obsažených v The Master Levels a lokálním multiplayerem pro 4 hráče. DOOM 3 pak nabídne rozšíření Resurrection of Evil a The Lost Missions. Cena má být 5 euro za DOOM 1 a 2, 10 euro za DOOM 3, což jsou přijatelné ceny.


UPDATE: Vývojáři ze studia id Software právě potvrdili vydání zmíněných her, a to nejen pro konzoli Nintendo Switch, ale také PlayStation 4 a Xbox One. Všechny tři hry jsou dostupné od dnešního dne na zmíněných platformách za výše napsané ceny.

Zdroj: Tisková zpráva

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  Arise: A Simple Story

  6

  Shenmue III

  8

  Pokémon: Sword/Shield