thumbnail

Dnes vychází kolekce Crysis Remastered Trilogy, obsahuje české titulky

Martin Šmíd , 15.10.2021 13:55,  55

Od dnešního dne je v prodeji kolekce Crysis Remastered Trilogy pro PC a konzole PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch, která obsahuje v remasterované formě tři výborné akční hry Crysis, Crysis 2 a Crysis 3 od německého studia Crytek. Remastery mají vylepšenou vizuální stránku, na konzolích nové generace běží až v rozlišení 4K při 60fps a hráče u nás určitě potěší, že všechny tři díly obsahují i české titulky. V následujících dnech se můžete těšit na naši obsáhlou recenzi.

Zdroj: Tisková zpráva

Crysis Remastered: Co začíná jako jednoduchá záchranná mise, se promění v bojiště nové války, protože nad ostrovy Lingšan se srocují mimozemští vetřelci. Hrajete za super vojáka Nomáda a jste vyzbrojeni mocným nano oblekem, který je vybaven rychlostí, silou, zbrojí a neviditelností. Používejte rozsáhlý arzenál modulárních zbraní, přizpůsobujte taktiku a vybavení a dominujte nad nepřáteli v obrovském sandboxovém světě.

Crysis 2 Remastered: Mimozemšťani se vrátili do světa zpustošeného klimatickými pohromami. Vetřelci ničí New York a chystají útok, který hrozí totálním vyhlazením lidstva. Vy naštěstí máte technologii, díky které můžete vést hnutí odporu – vylepšený nano oblek 2.0. Přizpůsobte si oblek a zbraně v reálném čase, zpřístupněte si silné nové schopnosti a pusťte se do boje za přežití lidstva.

Crysis 3 Remastered: Vracíte se do boje jako super voják Prophet. Pátrání po mimozemském Alpha Ceph pokračuje, ale nyní musíte rovněž odhalit pravdu, která stojí za korporací C.E.L.L., jež proměnila New York City v rozsáhlý městský deštný prales zastřešený obřím nano dómem. Probojujte se sedmi odlišnými čtvrtěmi a zlikvidujte soupeře brutální silou pomocí prvotřídní technologie nano obleku, anebo svých cílů dosáhněte pomocí neviditelnosti a staňte se tichým spasitelem lidstva. Jste vybaveni novým silným a smrtícím lukem Predator – neexistuje špatný způsob, jak zachránit svět.

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  Riders Republic

  7

  Halo Infinite

  5

  Project Zero: Maiden of Black Water

  8

  The Dark Pictures Anthology: House of Ashes

  9

  Quake

  7

  Back 4 Blood