thumbnail

Dnes vychází Dark Souls 3: The Fire Fades edice + launch trailer

Martin Šmíd , 21.04.2017 17:23,  24

Herní vydavatel Bandai Namco dnes připomněl, že vychází Dark Souls 3: The Fire Fades edice, která v základu nabízí vynikající akční RPG hru Dark Souls 3 (Konzolista.cz - 10/10) s posledním updatem i dvě povedená rozšíření Ashes of Ariandel (7/10) a The Ringed City (9/10). Pokud jste s nákupem ještě váhali, nyní si můžete užít kompletní zážitek za jednu cenu.

„Zrozeni z ohně se hráči vydávají na cestu napříč královstvím Lothric s cílem nalézt ty, kteří opustili svou povinnost udržovat kdysi mocný oheň, který začíná pomalu vyhasínat. Hráči na své cestě navštíví nesčetně rozmanitých lokací, jako jsou například temné bažiny, vlhká podzemí, opulentní hrady a nestabilní chudinské čtvrti a dostanou se až na samotný konec světa. Hráč bude mít po ruce mnoho nehratelných postav, kteří poskytnou nová kouzla, předměty a zbraně a pomohou tak hráči překonat některé z těch největších výzev, ať už v podobě bossů či jiných hrůzostrašných nepřátel známých ze série Dark Souls,“ stojí v dnešní tiskové zprávě.

Dark Souls 3: The Fire Fades je dostupný pro konzole PlayStation 4 a Xbox One, níže se podívejte na povedený launch trailer.

Zdroj: Tisková zpráva

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  Nioh 2 - DLC The Tengu's Disciple

  9

  F1 2020

  8

  Paper Mario: The Origami King

  8

  Ghost of Tsushima

  6

  Assetto Corsa Competizione

  9

  Creaks