thumbnail

Oficiálně oznámen Dark Souls 1 Remastered pro PS4, Xbox One a Switch

Martin Šmíd , 11.01.2018 15:15,  74

Server Kotaku před malou chvilkou informoval, že dnes proběhne nový Nintendo Direct, během něhož bude oznámena hra Dark Souls 1 Remastered. Ta se dostane na konzoli Nintendo Switch, ale také PlayStation 4 a Xbox One. Remaster má nabídnout nové nasvícení, založené na technologii z Dark Souls 3, ale také detailnější textury a několik dalších změn, přičemž s jeho vydáním se má počítat na květen. Podle Kotaku hodlá v květnu Bandai Namco vydat i speciální kolekci Dark Souls her, která bude obsahovat všechny tři díly.

Zdroj: Kotaku

UPDATE: Hra oficiálně oznámena. Vyjde v květnu. 


Tisková zpráva: 

Společnost Cenega Czech ve spolupráci s BANDAI NAMCO Entertainment Europe Vás srdečně zve zpět do zrádného světa Lordanu s DARK SOULS: REMASTERED, který vychází v krabicové podobě 25. 5. 2018 pro PlayStation 4 a Xbox One.

Zažijte znovu kriticky oceňovanou, žánr definující hru, která to všechno začala. Vraťte se do Lordranu v této nádherně přepracované hře s oslňujícími detaily ve vysokém rozlišení a se snímkováním 60 fps. DARK SOULS: REMASTERED zahrnuje obsah původní hry a DLC Artorias of the Abyss.

Hra DARK SOULS: REMASTERED, která byla vyvinuta věhlasným studiem FromSoftware, umožní hráčům objevovat pokřivený starodávný svět Lordranu prvního dílu kriticky oceňované akční RPG série tak, jako ještě nikdy předtím. Nechte se pohltit bohatým světem Dark Souls díky dynamickému 4K rozlišení. Utvářejte si postupně svou postavu, objevujte děsivé lokace a shromažďujte a osvojte si rozsáhlou kolekci zbraní, vybavení a magických kouzel a vytvořte si tak skutečně jedinečný herní styl.

Ve světě DARK SOULS: REMASTERED je ukryto celkem 9 paktů k odhalení, která budou hráče motivovat k provádění online interakcí. Kooperace nebo konfrontace, podpora nebo zrada – jakou cestu si zvolíte Vy? Hra dovoluje online propojení až 6 hráčů.

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  9

  Borderlands Legendary Collection

  8

  BioShock: The Collection (Nintendo Switch)

  7

  Ion Fury

  7

  Mafia II: Definitive Edition

  6

  Assetto Corsa Competizione

  9

  Desperados III