thumbnail

DICE zapracuje zpětnou vazbu z bety Battlefieldu 1 do plné verze

Martin Šmíd , 20.09.2016 12:57,  29

Vývojáři ze studia DICE dnes ještě jednou poděkovali fanouškům za účast v multiplayerové betě akční hry Battlefield 1, a hlavně jejich zpětné vazbě, kterou zapracují do plné verze. Změn dozná třeba režim Conquest. „Nejprve bych chtěl promluvit o režimu Conquest. Při vývoji každé další hry značky Battlefield je pro nás důležité zkoušet nové věci, protože bychom neradi přešlapovali na místě a chceme sérii s každým novým dílem vdechnout nový život. Neméně důležité je ale i brát v úvahu ohlasy naší komunity. Proto jsme se rozhodli ještě do vydání zapracovat do hry změny systému ticketů právě pro Conquest. Až si příště Conquest zahrajete, bude se do finálního skóre zápasu počítat zabírání kontrolních bodů i počet zabití. Komunita promluvila, my jsme ji vyslyšeli!“ stojí v oznámení vývojářů.

Ti ale nezapomínají ani na režim Rush, který byl rovněž přítomen v betě. „Podobně jsme pročítali a sledovali vaše připomínky k režimu Rush. Jsme nadšení, že se Rush do Battlefieldu 1 vrací, a chceme z něj udělat ten nejlepší Rush, co kdy v sérii byl. I v této chvíli do něj zapracováváme další úpravy, jejichž základem je opět vaše zpětná vazba,“ stojí v oznámení.

Zpětná vazba se dotkne i zbraní a jejich vybalancování. „Máme také v úmyslu provést další úpravy za účelem vyvážení zbraní a vozidel. Nejvíce se to asi týká lehkého tanku, který byl v hrách veřejné bety až příliš efektivní, a také souhlasíme s názorem, že koně vydrží možná až moc zásahů. Z betatestu také vyplynulo, že potřebujete víc nástrojů k eliminaci vozidel v dřívějších fázích hry, což máme definitivně také na programu (včetně doplňkového vybavení pro třídu Podpory k neutralizaci větších vozidel).“

Zdroj: Tisková zpráva

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  Resident Evil 3

  7

  Mafia II: Definitive Edition

  7

  Minecraft Dungeons

  9

  Final Fantasy VII Remake

  7

  Ion Fury

  8

  MotoGP 20