thumbnail

DICE představuje režim Hazard Zone akční hry Battlefield 2042

Martin Šmíd , 14.10.2021 17:12,  13

Vývojáři ze studia DICE před malou chvilkou představili nový režim Hazard Zone pro připravovanou akční hru Battlefield 2042, který je postaven na spolupráci týmu, plnění úkolů a boji proti ostatním hráčům. Režimu se bude moci zúčastnit podle informací až 32 hráčů na PC a konzolích Xbox Series X/S a PlayStation 5, 24 hráčů pak na PlayStationu 4 a Xbox One.

„Než se pustíme do podrobností, přiblížíme vám trochu historie, která vám pomůže tento nový režim pochopit. V roce 2040 vyřadila celosvětová událost známá jako The Blackout zhruba 70 % satelitů na oběžné dráze - zdecimovala tak celosvětovou komunikaci a navigaci. Předtím se na scéně objevilo rostoucí napětí způsobené stoupající hladinou moří a ekonomickým kolapsem, ale byl to právě The Blackout, který zcela destabilizoval svět, který už tak byl na pokraji sil. Mezinárodní nedůvěra donutila USA i Rusko k vytvoření řešení pro dohled: použití satelitů vybavených kapslemi s datovými disky odolnými proti radiaci. Tyto kapsle (a cenné zpravodajské informace v nich obsažené) jsou vysazovány na jimi kontrolovaná území, která mají okupační síly zajistit. Informace obsažené v kapslích ale nejsou ceněny pouze velmocemi, ale i nepřáteli. Někteří je chtějí pro jejich cenu na černém trhu, jiné k zajištění bezpečnosti své i svých přátel,“ stojí v oznámení vývojářů.

„V roli čtyřčlenného družstva musíte najít a získat důležité datové disky roztroušené po celém bojišti a zároveň bojovat proti družstvům ostatních uhráčů se stejným cílem a okupačními silami. V tomto vysoce riskantním zážitku na jeden život uspějete tak, že shromáždíte Datové disky a rozhodnete se, kdy a kde z nich budete extrahovat data, než oblast zachvátí bouře. Každá kulka, každá potyčka a každé rozhodnutí se počítá,“ stojí v oficiální tiskové zprávě. Za vyhrané zápasy se budou získávat XP body, ale také kredity pro černý trh, díky čemuž bude možné začínat další zápas s daleko lepším vybavením. Níže v novince se podívejte na oznamující trailer.

Zdroj: Tisková zpráva

Trailer k oznámení

Obrázky

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  5

  The Sorrowvirus: A Faceless Short Story

  7

  Kirby and the Forgotten Land

  8

  Tiny Tina's Wonderlands

  9

  LEGO Star Wars: The Skywalker Saga

  7

  Nintendo Switch Sports

  7

  Trek to Yomi