thumbnail

DICE představuje druhou kapitolu Tides of War pro Battlefield 5

Martin Šmíd , 14.01.2019 17:58,  17

Studio DICE dnes oznámilo, že nový rok zahajuje pomocí druhé kapitoly Tides of War, která se jmenuje Lightning Strikes. Ta přináší hlavně režim Squad Conquest, který představuje napínavou verzi Conquestu s širšími možnostmi taktizování dvou týmů po 16 hráčích na mapách Arras, Rotterdam a Hamada. Dále se fanoušci mohou těšit na čtyři nové zbraně, které bude možné odemknout plněním výzev, ale také vývojáři připravili očekávané změny a novinky v hratelnosti na základě zpětné vazby. Níže se můžete podívat na trailer i další informace přímo od vývojářů.

Zdroj: Tisková zpráva

Oficiální popisek od vývojářů

Upozorňujeme, že s 2. kapitolou: Lightning Strikes přichází spousta dalších novinek jako třeba návrat režimu Rush nebo nová operace Grand Operation. Další aktualizace s novými vylepšeními budeme přinášet v průběhu kapitoly.

Squad Conquest
Hektičtější a napínavější verze Conquestu proti sobě staví týmy po dvou družstvech na třech známých mapách, Arrasu, Hamadě a Rotterdamu, ale v jejich zmenšených verzích s větším důrazem na taktiku boje. Každá z těchto map zahrnuje tři vlajky, výsadky jsou omezené na prostor velitelství, bojová technika má omezený přístup a do boje se může zapojit 16 hráčů ve dvou týmech. Dobrá viditelnost a méně překvapivé oblasti střetů tu hráčům dovolují odhadnout, odkud přichází nebezpečí, kde je potřeba se bránit a jak odvrátit postup nepřítele. Zjistěte podrobnosti o režimu Squad Conquest.

Nové zbraně 
Během ledna a února bude možné v týdenních výzvách získat například tyto zbraně:

 • Samopal Zk-383 (třída Medic)
 • Poloautomatická puška Modele 1944 (třída Assault)
 • Střední kulomet M1922 (třída Support)


Opravy týkající se doby před úmrtím a mechaniky umírání
V této oblasti jsme provedli řadu změn:

 • Jakmile některý hráč zemře, jméno nepřítele, který ho zabil, se nyní zobrazí v herním světě. Díky tomu budou mít hráči i v nepřehledných situacích jasno, kdo je zabil.
 • Mechaniku umírání dále vylepšuje nová kamera, která střelce zblízka zabere. Hráči tak poznají, nejen kdo je zabil, ale také odkud.
 • Zlepšili jsme přesnost zobrazení kulek přilétajících od ostatních hráčů. Viditelné paprsky by se teď měly objevovat vždy správně ze směru od střelce a měly by být zřetelnější ve chvíli, kdy oběť hledí přímo na něj.
 • Opravili jsme chybu, která způsobovala, že se směrový indikátor zásahu do těla zobrazoval oběti se zpožděním.
 • Poupravili jsme ho, aby přesněji ukazoval na nepřítele, který vás trefuje.

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  Nioh 2 - DLC The Tengu's Disciple

  7

  Battletoads

  8

  Fall Guys: Ultimate Knockout

  8

  WRC 9

  8

  Mortal Shell

  9

  Super Mario 3D All-Stars