thumbnail

Deníček ke hře Kingdom Come: Deliverance o hudbě

Martin Šmíd , 06.12.2017 23:43,  21

Vývojáři z Warhorse Studios v současnosti dokončují akční RPG hru Kingdom Come: Deliverance, která vyjde u nás v polovině února příštího roku pro PC a konzole PlayStation 4 a Xbox One. Na všech platformách bude obsahovat české titulky. Hra má zaujmout nejen pohlednou vizuální stránkou, ale má také vtáhnout hráče zajímavým a poutavým příběhem, případně hudebním doprovodem. A právě o hudbě je nový deníček, na který se můžete podívat níže v novince. Obsahuje české titulky.

Zdroj: Tisková zpráva

Dnešní tisková zpráva

Píše se rok 1403, a ty, syn kováře, jsi jeden z mála lidí, kteří přežili nelítostný nájezd žoldáků do tvé rodné vesnice. Bez domova, bez rodiny a bez budoucnosti se ocitáš ve službách šlechtice Racka Kobyly, který se staví na odpor Zikmundově vpádu. Po smrti milovaného císaře Karla IV. se království ponořilo do doby temna: válka, korupce a nesvár trhají tento klenot Svaté říše římské na kusy. Osud tě vtahuje do tohoto krvavého střetu a zuřící občanské války, ve kterém bojuješ za budoucnost Čech.

Teď konečně poznáš, co je středověk. Žádní draci, žádná magie – jen odhodlání, nabroušené meče a okouzlující okolí Sázavy. Zní to povědomě? Mělo by.

Očekávané RPG Kingdom Come: Deliverance ti nabídne obrovský svět s nelineárním, dynamickým příběhem a dobovými reáliemi. Čeká na tebe obtížný soubojový systém, který nedá nikomu nic zadarmo, i propracované úkoly a nekonečné množství možností.

Kterou cestou se vydáš?

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  9

  Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age

  9

  Marvel’s Spider-Man

  10

  Forza Horizon 4

  8

  Shenmue I/Shenmue II remaster

  8

  Shadow of the Tomb Raider

  8

  Monster Hunter: Generations Ultimate