thumbnail

Cyberpunk 2077 nebude dostupný na launch PS5 a Xbox Series X

Martin Šmíd , 09.04.2020 22:38,  64

Studio CD Projekt RED nedávno konečně potvrdilo, že se jeho připravovaná akční RPG hra Cyberpunk 2077 dostane i na konzole nové generace. Tedy, zatím byla oznámena verze pro konzoli Xbox Series X, na níž bude podporovat funkci Smart Delivery. To znamená, že kdo si hru koupí na Xbox One, dostane následně zdarma Xbox Series X verzi. Nyní vývojáři potvrdili, že hra nebude dostupná na launch nových konzolí, ale až později.

"Co se týče Microsoftu, už jsme verzi pro Xbox Series X potvrdili. Vyjde později, zatím nemohu říci podrobnosti. Kdo si koupí Xbox One verzi, bude moci hned hrát next-gen verzi, jakmile bude dostupná, a to zcela zdarma. To je zatím jediné oznámení, které jsme udělali. PlayStation zatím neudělal žádné oficiální oznámení, takže verzi pro PlayStation 5 zatím nemůžeme potvrdit ani vyvrátit. Je to PlayStation, který si musí toto nejprve vyřešit. Pak rádi k tomu něco dodáme, ale nemůžeme je přeskočit,“ říká Michal Nowakowski ze studia CD Projekt RED.

Vývojáři už pracují i na dodatečném obsahu, přičemž ten bude minimálně stejně velký jako pro třetího Zaklínače. Představení, čeho se dočkáme, bychom se měli dozvědět ještě před vydáním hry Cyberpunk 2077.

Zdroj: videogameschronicle.com

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  Star Wars: Squadrons

  8

  Nioh 2 - DLC Darkness in the Capital

  9

  Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2

  7

  Mafia: Definitive Edition

  8

  WRC 9

  7

  Marvel’s Avengers