thumbnail

Cosplay fotografie inspirované hrou The Last of Us Part II

Martin Šmíd , 24.09.2019 14:55,  34

Akce The Last of Us Part II studia Naughty Dog patří mezi nejočekávanější hry současnosti. Už dnes večer bychom se měli dočkat minimálně nového traileru, ale očekává se i datum vydání a další podrobnosti. K této příležitosti Julie Hradilová (Juriet Cosplay) ve spolupráci s fotografem Lukášem Blažkem vytvořila pěkný set cosplay fotografií inspirovaných připravovanou novinkou, na které se můžete podívat níže. Přikládáme i krátký popisek od autorky.

Zdroj: Tisková zpráva

Popisek fotek od autorky

Pro vykreslení správné post-apokalyptické atmosféry jsme si vybrali cínový důl Sauersack. Komplex tu nechala během druhé světové války vybudovat berlínská těžební společnost Zinnbergbau Sudetenland. V květnu 1945 byl opuštěn. V poválečném období došlo k demontáži technického zařízení a ukončení nákladného odčerpávání vody z podzemí, kilometry chodeb tak byly definitivně zatopeny.

Focení nám zabralo celý den a nebáli jsme se efektů za pomocí ohně, dýmovnic a umělé krve. Kolemjdoucím turistům jsme tak opravdu zpestřili návštěvu. Předlohou nám byl již zveřejněný gameplay trailer a první cinematic trailer. Snažili jsme se vykreslit podobně dramatickou atmosféru. Nyní s nadšením očekáváme datum vydání hry. :)

Další práci Juriet Cosplay můžete sledovat na facebookové stránce - odkaz.

Fotky

Všechny fotky v plné kvalitě si můžete prohlédnout kliknutím na následující odkaz . 

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville

  5

  Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint

  9

  Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age – Definitive Edition

  7

  MediEvil

  7

  Need for Speed Heat

  9

  Star Wars: Jedi Fallen Order