thumbnail

Cory Barlog: Za odklad nového God of War mohu já, ne ostatní vývojáři

Martin Šmíd , 04.06.2021 15:39,  49

Začátkem týdne Sony oznámila, že si na nový God of War ještě počkáme, protože byl odložen z letošního na příští rok. „Od vydání teaseru v minulém roce na další God of War se nám dostalo hodně lásky od naší komunity. Jsme neuvěřitelně nadšení z toho, kolik lidí očekává další kapitolu cesty Kratose a Atrea. I nadále se soustředíme na to, abychom dodali špičkovou hru a zároveň zachovali bezpečí a pohodlí našeho týmu, partnerů a rodin. S ohledem na tohle jsme se rozhodli posunout termín na příští rok,“ stálo v oznámení vývojářů. Ti zároveň potvrdili, že nový God of War nevyjde pouze pro PlayStation 5, ale také konzoli PlayStation 4.

Tato oznámení rozčílila do běla některé fanoušky, kteří si začali vylévat vztek na některých vývojářích ze Sony Santa Monica, přičemž terčem útoků se stala i scénáristka Alanah Pearce. To už nevydržel režisér God of War, Cory Barlog, který se hned za své kolegy postavil. „Jestli se chcete na někoho zlobit za cokoliv, co se týká God of War, ať už jde o zpoždění, PS4/5, trolly, velikost titulků a tak dále, zlobte se na mě. Já dělám tato rozhodnutí. Neotravujte tým, všichni to jsou velmi dobří lidé, kteří odvádějí skvělou práci,“ napsal Barlog na twitteru. „Každý člověk ve studiu tam je proto, protože je kurva VÝJIMEČNÝ v tom, co dělá. Díky nim jsme lepší. Sakra, mám štěstí, že je někdo ochotný propůjčit svůj talent a inteligenci mým kecům. Z nějakého důvodu to dělají, a já je za to miluji," dodal Barlog.

Doufejme, že vývojáře tyto útoky od menší skupinky "hráčů" moc nepoznamenají, a v příštím roce nám naservírují parádní hru, na níž budeme zase několik let s radostí vzpomínat.

Zdroj: videogameschronicle.com

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  The Dark Pictures Anthology: House of Ashes

  8

  Marvel’s Guardians of the Galaxy

  5

  Battlefield 2042

  9

  Quake

  7

  Sherlock Holmes: Chapter One

  8

  FIFA 22