thumbnail

Comgad potvrdil lokalizaci u PS4 verze hororu Call of Cthulhu

Martin Šmíd , 21.09.2018 17:19,  194

Před několika dny jsme vás informovali, že hned několik her od herního vydavatele Focus Home Interactive vyjde u nás s českou lokalizací pro PC i konzoli PlayStation 4. Vše předčasně prozradil herní obchod Xzone, dnes ovšem máme oficiální oznámení lokalizace u hororové adventury Call of Cthulhu. Xbox One verze bohužel lokalizaci obsahovat nebude, vyjde u nás jen v anglickém originálu. Dá se předpokládat, že se v následujících dnech potvrdí i lokalizace u her Farming Simulátor 19 a Space Hulk: Tactics.

Popisek z tiskové zprávy
Během pátrání soukromého detektiva Edwarda Pierce se hráči budou muset spolehnout na celou řadu vylepšitelných schopností, aby unikli spárům šílenství a smrti. Stromy schopností Vidět skryté a Vyšetřování hráčům umožní odhalit více stop a dojít ke smysluplnějším závěrům, takže si v dialozích odemknou více témat, na která se mohou ptát. Přesvědčit nedůvěřivé obyvatele Darkwateru, aby prozradili, co vědí, bude vyžadovat zdatnost ve Výřečnosti a Psychologii. Piercova schopnost Síla může také přijít vhod, když bude zapotřebí použít hrubou sílu anebo zastrašit snadno ovlivnitelné lidi, aby vyjevili, co skrývají. Expertíza v Léčitelství a Okultismu, kterou lze vylepšit pouze objevením jedinečných knih a artefaktů během vyšetřování, může poskytnout další vhled – ale znalosti mohou být v Call of Cthulhu i prokletím. Čím víc bude Pierce vědět o hrůzách, které se skrývají za tkanivem reality, tím větší bude riziko, že propadne nepříčetnosti, což ovlivní jeho schopnost vyvozovat logické závěry.

Pierce je pouhý smrtelník a v odlehlém, nehostinném prostředí má jen pramálo spojenců. Ať už bude stát proti přesile smrtelných protivníků, nebo čelit sokům, jejichž samotná existence se vymyká lidskému chápání, klást fyzický odpor většinou nebude možné. Klíčové bude využívat Piercových rozsáhlých schopností společně se lstivostí a kradmostí… ačkoliv nakonec se možná ukáže, že utíkat před pohledem Velkého spáče je marné.

Zdroj: Tisková zpráva

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  7

  Zombie Army 4: Dead War

  7

  Darksiders Genesis

  10

  Dreams

  8

  Patapon 2 Remastered

  6

  Classic Snake Adventures

  8

  Bayonetta & Vanquish 10th Anniversary Bundle