thumbnail

Chystá se pokračování hry The Order 1886?

Martin Šmíd , 20.01.2020 11:33,  89

Akční hra The Order 1886 studia Ready At Dawn nakonec velkou díru do světa neudělala, ale i tak se jí díky velké marketingové podpoře prodalo několik milionů kopií. Pokud jste jí hráli, určitě víte, že konec byl hodně otevřený a lákal na případná pokračování. Těch jsme se zatím nedočkali, ale je možné, že se to změní s příchodem nové generace konzolí. Uživatel fóra Neogaf, který si říká OsirisBlack, už v minulosti měl několik dobrých informací. Třeba odhalil několik měsíců předem konzoli PlayStation 4 Pro. Nyní přišel s informací, že viděl trailer na doposud neoznámenou akční hru, v níž stojí nějaký muž v uniformě v tmavé místnosti a má zařízení pro komunikaci na rameni. Následně ho začne honit děsivé monstrum, které ho po chvilce chytí a řekne, že ho konečně našlo.

OsirisBlack následně dodává, že trailer ukazoval přímo záběry z hraní a nešlo tedy o filmeček, navíc dle něj vypadá hra naprosto fantasticky, má skvělé nasvícení i propracovanou fyziku. I proto se hned začalo spekulovat o pokračování hry The Order 1886. Když byl následně OsirisBlack dotázán, jestli hra vzniká pro PlayStation 5 nebo Xbox Series X, odpověděl jen stroze ano. Pokud by šlo o pokračování The Order 1886, s největší pravděpodobností by se jednalo o exkluzivní titul pro PlayStation 5. OsirisBlack ostatně přímo neříká, pro jakou konzoli je hra určená, jen že jde o next-gen titul. Může jít ale pochopitelně i o zcela novou značku a podobnost s hrou The Order 1886 je jen náhodná.

Vývojáři ze studia Ready At Dawn v minulosti potvrdili, že v současnosti připravují velkou konzolovou AAA akční hru, u níž se chtějí poučit z předchozích chyb. Snad se v dohledné době dozvíme první podrobnosti.

Zdroj: Neogaf

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  Marvel’s Iron Man VR

  9

  Borderlands Legendary Collection

  6

  Assetto Corsa Competizione

  7

  Mafia II: Definitive Edition

  10

  The Last of Us Part II

  8

  BioShock: The Collection (Nintendo Switch)