thumbnail

Christopher Judge původně nechtěl hrát v God of War

Martin Šmíd , 16.04.2019 00:25,  37

Když byl oznámen poslední God of War, mnozí fanoušci byli překvapeni z rozhodnutí, že hlavní hrdina Kratos už nebude mít hlas Terrence C. Carsona, ale o dabing a motion capture se postará Christopher Judge, který se proslavil hlavně seriálem Stargate SG-1. Vývojáři tuto změnu vysvětlili následně tím, že chtěli nejen vhodného herce pro dabing, ale také motion capture, přičemž Carson nebyl pro roli dostatečně urostlý. Tato změna byla následně přijata, navíc nyní si už nikdo nedokáže představit, že by v novém God of War daboval Krata někdo jiný. Jenomže nechybělo mnoho a Christopher Judge si v God of War nezahrál. Původně byl totiž v hraní ve videohře dost skeptický.

„Původně jsem nechtěl hrát Kratose. Mějte na paměti, že najímat herce začali před pěti lety nejen pro dabing, ale také motion capture. Byl jsem k tomu na začátku opravdu skeptický. Co mě ovšem přesvědčilo, byl především scénář. Nebyla to videohra jako taková, byl to scénář. A režisér Cory Barlog v tom hrál také důležitou roli,“ říká Christopher Judge v rozhovoru pro magazín GameCentral. Na začátku byl i skeptický z důvodu, jak byly brány videohry v Hollywoodu. „Bylo to bráno tak, že když vaše kariéra stagnovala, vzali jste roli ve videohře, což vám přineslo rychlé peníze,“ říká s tím, že pohled na videohry se postupně v Hollywoodu mění i s ohledem na kvalitní příběhové hry se silnými postavami. Pro vývojáře tak zřejmě nebude do budoucna problém najímat i ty největší filmové hvězdy.

„Je mi 55 let a nejsem moc manuálně zručný, navíc mám opravdu hodně málo trpělivosti, takže jsem jen sledoval svého syna, jak během tří dní God of War hrál. Byl jsem tím ohromen, nemohl jsem tomu uvěřit. Byla to ta nejkrásnější věc, jakou jsem kdy viděl,“ vyjádřil se Christopher Judge ke God of War.

Zdroj: metro.co.uk

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  Destiny 2: Shadowkeep

  5

  Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint

  8

  Concrete Genie

  7

  FIFA 20

  8

  Borderlands 3

  9

  Luigi’s Mansion 3